Adrian Lara

Životopis Zpět na seznam autorů
Přečtěte si od tohoto autora...
(Adrian Lara)
Polibek půlnoci - Půlnoční rasa 1
-20 %
299 Kč
239 Kč
(Adrian Lara)
Polibek šarlatu - Půlnoční rasa 2
-20 %
99 Kč
79 Kč
(Adrian Lara)
Procitnutí půlnoci - Půlnoční rasa 3
-20 %
99 Kč
79 Kč
(Adrian Lara)
Nástup půlnoci - Půlnoční rasa 4
-20 %
349 Kč
279 Kč
(Adrian Lara)
Závoj půlnoci - Půlnoční rasa 5
-20 %
99 Kč
79 Kč
(Adrian Lara)
Popel půlnoci - Půlnoční rasa 6
-20 %
49 Kč
39 Kč
Adrian Lara

Adrian Lara se narodila roku 1966 v Michiganu, USA. Pod pseudonymem Tina St. John napsala Adrian Lara sedm historických románů, v současné době píše pod jménem Adrian Lara pro New York Times. Jejích sedm historických románů bylo znovu vydáno v roce 2012. Populární sérii upírské ságy Midnight Breed napsala pod jménem Adrian Lara. V milostné upírské sérii se budeme setkávat se známými hrdiny a sledovat jejich spletité osudy, které nás v jednom díle zavedou až do České republiky. Děje jsou okořeněné správnou dávkou napětí, poutavou zápletkou i scénami plnými spalující vášně. Celá série byla přeložena do řady jazyků. Polibek půlnoci je první díl upírské milostné ságy americké spisovatelky Lary Adrian. Autorka ve svém poutavém románu stvořila temný svět, v němž se mistrně mísí napětí se scénami plnými spalující vášně.
V roce 1995 opustila své zaměstnání v podnikové správě, aby se stala spisovatelkou na plný úvazek. V lednu roku 1998 prodala Adrian Lara svůj první completní román Ballantine.
Plno knih Adrian Lary u nás nevyšlo. Americká autorka středověkých romancí Adrian Lara se už od dětství toužila stát spisovatelkou. Přání si splnila románem Lord Of Venegeance (česky nevyšla), dále následovaly: Lady Of Valor (česky nevyšla), Black Lion´s Lady (česky nevyšla), Heart Of The Hunter (Srdce lovce), Heart Of The Flame (Srdce plamene) a romance White Lion´s Lady (Nevěsta Bílého lva). V současnosti žije Adrian Lara na pobřeží Nové Anglie se svým manželem, který je předlohou všech jejích hrdinů a zároveň největším fanouškem.
Adrian Lara je často citovaná, chválená nebo zmiňovaná jinými, nám někdy známějšími autorkami. Její knížky u nás začaly vydávat teprve v nedávné době.