Allen Marc

Životopis Zpět na seznam autorů
Přečtěte si od tohoto autora...
(Allen Marc)
Největší tajemství ze všech
-20 %
148 Kč
118 Kč
Allen Marc
Mezinárodně uznávaný spisovatel, vydavatel a prezident společnosti New World Library. Toto vydavatelství založil spolu s Shakti Gawainovou v roce 1977. Nyní je jedním z předních nezávislých vydavatelství v zemi. 
Marc je také známým hudebním skladatelem. Vydal pět řadových desek své hudby a spoluzaložil Watercourse Media.
Jeho nejnovější kniha Magická cesta (The Magical Path) nám, stejně jako předchozí knihy, dává širokou škálu jednoduchých postupů, které mají okamžitý dopad na naše životy. Nedávno také vydal upravenou verzi jedné ze svých prvních knih Tantra pro Západ (Tantra for the West).
Za jeho nejdůležitejší dílo je považována kniha Největší tajemství ze všech (The Greatest Secret of All), která čtenářům vysvětluje tajemství, jak si v životě vytvořit co chceme. Jak dobře žít, mít v životě štěstí, vnitří klid, jak si život udělat snadným, aby nás naplňoval. Jak přispět k tomu, aby byl svět lepším místem pro všechny. Nejpopulárnější knihou je však The Millionaire Course, kde je shrnut celý autorův kurz. 
V průběhu let, napsal a publikoval několik dalších knih. Mezi ně patří Visionary Business, která přenesla jeho principy do obchodního světa a A Visionary Life – jedna z nejlepších knih, která byla o osobním naplnění napsána. Následují příručky The Type-Z Guide to Success a The Ten Percent Solution a uznávaná audio CD Stress Reduction and Creative Meditations a 12 dílná audio verze jeho hlavního semináře s názvem The Success with Ease In-Depth Course.
Jeho knihy, audia i workshopy se staly velmi obohacujícími pro tisíce lidí, kterým dokonce měnily životy.
Hudba byla součástí Marcova života, stejně jako psaní. Své první instrumentální album Breathe vydal v roce 1978. V průběhu let se ho prodalo téměř 100 tisíc kopií a bylo NAPRA jmenováno na cenu New Age Golden Oldie. Jeho další album Petals bylo nominováno na stejnou cenu.
Dále vydal tři sólová alba, která jsou na dobré cestě k tomu, stát se klasikou: Quiet Moments, Solo Flight a Awakening.
Žije v severní Kalifornii se svou ženou a synem. S manželkou Aurilene založili nadaci pro pomoc dětem ulice v Brazílii, Brazil Hope Foundation.