Allen Robert

Životopis Zpět na seznam autorů
Přečtěte si od tohoto autora...
(Allen Robert)
Je mi...50. A co má být?
-22 %
199 Kč
155 Kč
(Allen Robert)
Mensa Velká kniha IQ testů
-23 %
199 Kč
153 Kč
Allen Robert
Robert G. Allen je autorem a rádcem, milovaný pro svůj styl a vysoce účinné systémy. Smyslem jeho života je pomoci nám dosáhnout svých snů. V tom má již čtyřicetiletou praxi. 
Jeho první kniha Nothing Down: How to Buy Real Estate with Little or No Money Down se okamžitě stala New York Times bestsellerem číslo jedna a na této pozici se udržela neuvěřitelných 54 týdnů. Pojednává o investicích do nemovitostí a z knih na toto téma je v historii nejvíce prodávanou. Z Roberta udělala jednoho z nejvlivnějších investičních poradců všech dob. 
Další knihy Creating Wealth a The Challenge, rozšířil o své vysoce ziskové realitní techniky a filozofii. Jeho bestseller z roku 1999 Multiple Streams of Income představil novou filozofii, která se stala dominantním tématem nového tisíciletí. Kniha The Four Maps of Happy Successful People zase přináší jednoduchý systém, jak se uvolnit, zůstat zaměřen na cíl a dosáhnout ideálního životního stylu. 
Robert Allen je populárním v televizi, rádiu a jako host se objevil alespoň jednou v každé hlavní televizní stanici. Jeho knihy mají přes čtyři miliony výtisků.