Audio CD: Rybí tuk
-27 %

Audio CD: Rybí tuk

Už jsme doma

Podle slov autora je základní téma desky rybí tuk jakožto symbol něčeho odporného, co má údajně pomáhat, co nás nějaká autorita nutí překonávat, ať už díky tradici nebo díky důvěře v získané informace. Za čas se ovšem může objevit jiný názor a celá ta drezúra se ukáže zbytečná, ale už je to nenávratně pryč. Je to tedy o víře, ať už té religiózní, nebo o víře v pravdivost informací, velmi často nezbytné, protože máloco je možné nějak ověřit, a když už se o to někdo pokusí, trvá to většinou tak dlouho, že když pak najde pravdu a odhalí ji, nikdo už o ni nestojí. Z nemožnosti či neochoty ověřovat si pravdivost informací plyne tisícero drobných, ale i velkých nedorozumění až tragédií, mnoho násilí a nespravedlnosti, vzniká často pocit bezmoci a beznaděje, jako v malém dítěti nuceném polykat rybí tuk. Ale jsou i tací, kteří rybí tuk jedí dobrovolně, v naději, že za jejich dobrovolné utrpení se jim dostane nějaké odměny. Opět se jedná o formu víry, nic nelze zaručit, ale když je nějaká naděje, je to podobné jako u pohádek, nemusí to být pravda, ale hladí to.

Nahrávalo se ve studiu SONO, míchalo a masterovalo v Oaklandu v Kalifornii pod dohledem producenta Dana Rathbuna. Kromě 5členného sboru hostují: Martin Zbrožek, housle, Jan Jaroš, tuba, Pavel Langpaul, fagot, Jan Mach, lesní roh, Miroslav Bárta, klarinet, bas klarinet a alt saxofon, Ladislav Kozderka, trubka. 

Podle slov autora je základní téma desky rybí tuk jakožto symbol něčeho odporného, co má údajně pomáhat, co nás nějaká autorita nutí překonávat, ať už díky tradici nebo díky důvěře v získané informace. Za čas se ovšem může objevit jiný názor a celá … číst dále
Není skladem
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL - MAX 35 kg: 119 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 59,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 59,00 Kč
Kód0292601
NakladatelstvíIndies Scope
Jazykčeština
Rok2003
Typ produktuCD
EAN8595026621626
Běžná cena s DPH 249 Kč
Ušetříte 68 Kč
181 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb