Albi

Albi logoPrávě započala poslední fáze navázání spolupráce s výrobcem her a dárkových předmětů Albi. Pojďme si tuto hravou společnost trochu představit.
 
Spoluzakladatelem a majitelem společnosti Albi je Antonín Kokeš, který se před více než 20 lety rozhodl, že práce může být zábava. Schopnost bavit se, hrát si a umět vyjádřit hluboké city je lidem sice vlastní, ale nebývá na škodu ji trochu podpořit! Hry od společnosti Albi k tomu pomáhají a jejich dárky a přání, utužují v Češích humor a hravost. Ať už je to trochu té soutěživosti, nebo romantické chvíle ve dvou – firma lidem pomáhá více si užívat radost a lépe vyjadřovat to, co k ostatním cítí. Dělá prostě co jí baví a doufá, že ona zase bude bavit Vás!
 
Můžete se těšít na hry značky Kvído. To jsou vzdělávací hry pro předškoláky a nejmenší školáky (od 3 do 8 let). Budou jim pomáhat a rozvíjet je. Řadu her Kvído, Albi tvoří ve spolupráci s psychology, logopedy a speciálními pedagogy. Vznikly tak hry, které zábavnou formou rozvíjejí základní dovedností dětí. Ať už komunikaci, koncentraci, grafomotoriku, paměť nebo emoční inteligenci. Jednoduše jsou to chytré hry pro malé objevitele. Kvído
 
V naší nabídce zanedlouho naleznete vzdělávací obrázkové vějíře, netradiční pexeso, zábavné kvízy, interaktivní divadlo nebo hry na cesty. Každá z her rozvíjí specifické dovednosti a má varianty pro více věkových skupin. Pobaví se s nimi proto třeba i různě staří sourozenci. Všechny jsou navíc navrhovány s ohledem na jejich použití. Proto jsou třeba Chytrá pexesa vyráběna z pevného a silného kartonu, ne jen z papíru. Pohádková divadla jsou z dřevěných komponentů a Chytré vějíře i povídačky jsou z kvalitního papíru, aby vydržely i opakované používání. 
 
Naše nabídka se dále rozšíří o unikátní vzdělávací koncept s názvem Kouzelné čtení. Díky němu se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Je určen předškolním, ale i starším dětem. Jistě však zaujme také dospělé. Díky speciální technologii, knihy využijí i děti předškolního věku, které ještě neumí číst. Sami si „přečtou“ pohádku nebo se hravou formou naučí poznávat barvy, čísla, písmena a tvary. Kouzelné čteníDovednosti si pak můžou trénovat v zábavných edukativních hrách, které knihy obsahují. Dospělé a starší děti nejvíce zaujmou interaktivní knihy Atlas světa nebo Atlas zvířat a také výuka angličtiny. Knihy jsou namluveny populárními interprety, jako jsou Josef Somr, Otakar Brousek mladší nebo Zora Jandová.
 
Elekronická tužka, kterou každá kniha obsahuje dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. Výhodou je, že tužka funguje se všemi knihami z edice Kouzelné čtení! Tužka má však i řadu dalších funkcí. Díky vestavěné paměti ji můžete používat jako MP3 přehrávač nebo USB paměť. Také má funkci záznamu zvuku, takže si do ní můžete namlouvat vlastní audio knihy.
 
Připravujeme však zařazení i dalších produktů od společnosti Albi, máte se na co těšít!

Nahoru