Dívka na zabití, Záhada zimní zahrady, Průšvih

Dívka na zabití, Záhada zimní zahrady, Průšvih Pokud si potrpíte na knihy, které patří mezi krimi a detektivní příběhy, na knihy, které jsou napínavé a zároveň s psychologickým nádechem, pak právě vám udělá radost další literatura, která vychází v září 2012. Knihkupectví Beletrie.eu vám pravidelně přináší nové knihy a další detektivní příběhy úspěšné spisovatelky Val McDermidové jsou jako stvořené pro vás a vaše čtenářské chvilky. V našem knihkupectví od této autorky naleznete již celou řadu knih, nyní však vychází kniha, která v sobě zahrnuje hned tři příběhy od skutečné mistryně. Právě tak se spisovatelce Val McDermidové často přezdívá a není divu, její literaturu si jistě zamilujete i vy. V září vychází kniha nazvaná Dívka na zabití, Záhada zimní zahrady, Průšvih, která v sobě zahrnuje právě tyto tři příběhy. Kniha bude mít hned 576 stran a o její vydání se zasloužilo nakladatelství BB/art.
Val McDermidová se narodila již v roce 1955 a má za sebou skutečně úspěšnou kariéru. Poté, co vystudovala angličtinu v Oxfordu, pracovala hned šestnáct let jako novinářka, později se stala také šéfredaktorkou jedné z poboček týdeníku Sunday v Anglii. V současné době se věnuje spisovatelské práci, přičemž jsou pro ni typické právě napínavé detektivní romány. Série jejích knih se dočkala také televizní podoby, seriál se vysílal také pro české diváky. Knihy spisovatelky Val McDermidové byly doposud přeloženy do více než třiceti světových jazyků a prodalo se jich přes 10 milionů výtisků. Autorka také obdržela několik mezinárodních ocenění.
Nenechte si ani vy ujít knihu, která by své napětí mohla rozdávat. A také je rozdávat bude, právě vám. Čtěte Dívka na zabití, Záhada zimní zahrady, Průšvih, což jsou příběhy odehrávající se v prostých čtvrtích anglických měst i v šoubyznysu. Čtěte literaturu autorky Val McDermidové.

Nahoru