Dr. House vs. realita

Dr. House vs. realitaAndrew Holtz se pohybuje v oblasti lékařství, což je také znát na jeho knihách. Jde o bývalého dopisovatele pro CNN věnujícího se lékařství, v současné době je nezávislým spisovatelem. Za sebou má již tři knihy, které se věnují seriálové postavě Dr. House. Tento stejnojmenný seriál je velmi populární, a to také v České republice. Knihy, které Andrew Holtz napsal, vyšly také u nás a v pořadí jde již o třetí knihu, jejíž hlavní tváří je právě Dr. House.
Dr. House působí v oblasti lékařství, jeho cesta za správnou diagnózou a úspěšnou léčbou je velmi klikatá, zdlouhavá. Dr. House řeší medicínské případy, jejichž závěr je mnohdy až fascinující. Andrew Holtz u nás vydal svoji první knihu již v roce 2007. Ta nesla název právě podle seriálové postavy, tedy Dr. House s dovětkem Pravda a mýty o netradičních lékařských metodách v populárním seriálu. Kniha druhá nazvaná Dr. House Sú to fakta alebo fikcia u nás pak vyšla v roce 2010 ve slovenském jazyce. V českém překladu nyní vychází v pořadí již třetí kniha spisovatele Andrew Holtz, ta se jmenuje právě Dr. House vs. realita a v celých 336 stranách se znovu věnuje slavné seriálové postavě.
Jak mohou samotné názvy knih napovídat, Andrew Holtz se v nich věnuje fascinujícím lékařským metodám Dr. House a zasazuje je do běžného života, do reality. V nejnovější knize se lze setkat s problémy, které se běžně řeší v každodenní lékařské praxi. Dr. House vs. realita proto potěší nejen každého fanouška tohoto úspěšného seriálu, ale také každého, kdo se zajímá o lékařství, pracuje v něm či má v oblibě populární naučnou literaturu a literaturu faktu.
Andrew Holtz a jeho kniha Dr. House vs. realita budou mít jistě stejný úspěch jako on a dvě knihy předcházející. Nenechte si ani vy ujít seriálovou postavu v tomto literárním díle a vychutnejte si jedinečnou atmosféru medicíny.

Nahoru