Pivopedie

PivopedieV říjnu vychází kniha, která mezi literaturou nemá obdoby a která je natolik jedinečná, že ji musíte mít i vy. Knihkupectví Beletrie.eu je samozřejmě u jejího vydání, aby vám publikaci nabídlo co nejdříve. Jde o dílo českého autora, a jak je pro nás typické, nepodíváme se s ní nikam jinam než do českých a slovenských pivovarů.

Kniha s trefným názvem Pivopedie bude vydána nakladatelstvím Knižní klub a přinese nám 264 stran. Jde o praktického průvodce, který nás provede po našem rodném kraji a také nedalekém Slovensku. Nebudeme však hledat kulturní památky, ale zavítáme do českých a slovenských pivovarů. Pivopedie je přehledná příručka přinášející kompletní a aktuální soupis pivovarů, mezi kterými najdeme nejen ty největší, ale i nejmenší, které pivo nabízí pouze ve svém okolí. Pivopedie je novou literaturou, která v našem knihkupectví čeká na vás.

Autorem knihy je Radek Diestler. Pokud vám toto jméno nic neříká, nezoufejte. Jde o rodáka z České republiky, který se narodil v roce 1972. Radek Diestler pochází z Plzně a v současné době ho známe především jako hudebního publicisty. Jde o osobnost, která se v roce 2008 stala redaktorem kulturní rubriky serveru iDNES.cz a která se starala také o web TV Óčko. Radek dříve působil také v hudebním časopise Rock & Pop, má za sebou též Muzeum populární hudby. Kromě toho, že jde stále o aktivního novináře, napsal Radek Diestler také několik knih a Pivopedie je jedna z nich.

V Knihkupectví Beletrie.eu naleznete od tohoto autora další publikace, můžeme jmenovat například Tři sestry - 25 let ve 25 obrazech, Totálně Našrot nebo knihu Příběh zapomenutého průmyslníka. Všechny tyto knihy od Radka Diestlera si s námi můžete přečíst i vy. Nenechte si nyní ujít jedinečný průvodce po českých a slovenských pivovarech, kterým Pivopedie je.

Nahoru