Re-Cycle-Me

Re-cycle-me set - Kostým pro princeznuTyto kreativní sady plné komponentů k vytváření hraček a dekorací jsou celé vytvořené z recyklovatelných odpadů. V každé sadě naleznete různé doplňky, ozdoby, originální spojovací materiál a další. Vše bude potřeba k vytváření výrobků, zobrazených na obalech produktů. Můžete tak vyrábět princeznovské korunky, zvířátka z ruliček toaletního papíru, různé masky z obalů od vajíček nebo lodičky, větrné mlýny, auta z pet lahví a kartonů od mléka či džusu. 
 
Kreativní sady ReCycleMe u dětí přirozeně rozvíjí fantazii i povědomí o základních ekologických principech. Aktivně je učí snižovat množství odpadu ve světě a nacházet možnosti, jak odpad dále využít. Děti se do vytváření s nadšením vrhnou a z obyčejného odpadu vyrobí krásnou hračku nebo dárek. Sady jsou vhodné pro děti od 4 let!
 
Sady ReCycleMe nabízí i sety vhodné pro děti od osmi let s podnázvem Science, kdy si děti můžou vyrobit funkční modely aut, lodí nebo větrných mlýnů. Při jejich tvorbě se budou učit, jak fungují fyzikální zákonitosti.
 
Na veletrhu For Toys byly kreativní sady značky ReCycleMe oceněny prestižní cenou Grand Prix v kategorii hraček. Cenu uděluje odborná porota. V jejím čele sedí Ing. Jiří Šťastný ze Sdružení pro hračku a hru.Re-cycle-me set - Pirátský kostým
 
Více zábavy, méně odpadu! Ekologie pro děti hravě a zajímavě!
 
Kreativní sady ReCycleMe jsou novinkou internetového i kamenného obchodu s hračkami pro rozvoj dítěte – Kidtown.cz. S pomocí těchto sad, děti rozvíjí svojí fantazii a vytváří umělecká díla z odpadu všeho druhu (z PET lahví, nápojových kartónů, krabic atd.). Kromě toho, jsou děti hravou formou vedeni k základním ekologickým zásadám. 
 
Škála sad holandské značky Re-cycle-me je bohatá, najdete sady pro holky, kluky, ale i mnoho tematických sad, vč. větších balení, které jsou určeny k tvoření na narozeninové party nebo do školy. 
 
Kidtown.cz nabízí kvalitní hračky, rozvíjející fantazii a přirozené schopnosti dětí a podporojí psychomotorický vývoj odpovídající věku. Hračky děti baví, vzdělávají a motivují k vlastnímu experimentování a poznávání. Kidtown.cz nabízí bohatou škálu produktů pro děti všech věkových kategorií – stavebnice, hračky, hry, knihy i oblečení. Naleznete zde značky Sensory Blocks, Magnatiles, Kapla, Kroom, Plan Toys, Hervé Tullet a další. Hračky nabízené na Kidtown.cz prochází přísným výběrem ve spolupráci s odborníky. Kromě účelu a Re-cycle-me set - Role od toaletního papíru pro holkykvality je také přihlíženo na nezávadnost použitých materiálů.
 
V naší nabídce naleznete:
Re-cycle-me set – Karton od mléka (pro kluky a pro holky),
Re-cycle-me set – Stojan na vajíčka (pro kluky a pro holky),
Re-cycle-me set – PET lahev (pro kluky a pro holky),
Re-cycle-me set – Role od toaletního papíru (pro kluky a pro holky),
Re-cycle-me set – Roboti,
Re-cycle-me set – Vesmír,
Re-cycle-me set – Džungle,
Re-cycle-me set – Pirátský kostým,
Re-cycle-me set – Kostým pro princeznu,
Re-cycle-me set – Zimní / Winter,
Re-cycle-me set – Vánoční ozdoby,
Re-cycle-me set – Music,
Re-cycle-me set – Science,Re-cycle-me set - Science
Re-cycle-me set – Hry,
Re-cycle-me set – Party box princezny – pro holky,
Re-cycle-me set – Party box piráti – pro kluky.
 
 
 
 
Strnadová Tereza

Nahoru