Skládej a tvoř nové origami

Skládej a tvoř nové origamiLiteratury pro ty nejmenší není nikdy dost. Děti v knihách objevují nový svět, učí se novým dovednostem, poznávají dosud nepoznané. V dubnu tohoto roku pro ně vychází další z nich, se kterou zažijí mnoho příjemných chvil a také se mnoho přiučí. Kniha je nazvaná Skládej a tvoř nové origami, a jak samotný název napovídá, děti si budou hrát, budou tvořit, budou skládat.
Tuto knihu vydává nakladatelství Ikar a dětem přinese hned 160 stran. Jde o populární naučnou literaturu pro děti, jejímž autorem je Sok Song. Sok Song měl již odmala vášeň pro skládání a tvoření modelů z papíru, čemuž nyní věnuje svoji knihu. Jako dítě se také učil z knih, později začal dodávat vlastní umění a fantasii. Jeho práce se postupem času stala opravdu uznávanou, získal za ni také několik ocenění, byl rovněž pozván na několik prestižních akcí ve městě Washington. Díky jeho knize nazvané Skládej a tvoř nové origami nyní i vaše děti mohou dosáhnout toho, co se v průběhu života podařilo samotnému autorovi této knihy.
Sok Song se při psaní své knihy nechal inspirovat tradičními technikami, a tak se jeho modely mohou chlubit nadčasovostí. Kniha děti naučí, co vše je možné vytvořit z papíru, doslova poznají, že papír není pouze papír. Ti nejmenší se s knihou Skládej a tvoř nové origami naučí vytvořit krásnou orchidej, stínidlo nebo třeba praktickou krabičku. To však zdaleka není vše, děti totiž zbožňují zvířata a také s těmi jim Sok Song pomůže. Děti se tedy dále s touto knihou naučí skládat hravá zvířátka, vánoční ozdoby nebo modely ve tvaru blahopřání a šperků.
S knihou Skládej a tvoř nové origami se děti naučí vytvářet nejrůznější předměty s získané dovednosti pak mohou využít k rozvoji své vlastní fantasie. Dopřejte i vy svým dětem nové zážitky, dopřejte jim umění origami.

Nahoru