Výherci soutěže o nejlepší recenzi leden-březen 2018

Vítáme Vás v prvních jarních dnech!

Od nového roku uplynuli již tři měsíce... nebojte, na Vaše recenze jsme nezapomněli. Píšete nám jich spoutu a z toho jsme šťastní! Co nás rmoutí je, že mnoho z Vás nesplňuje podmínky pro účast v naší soutěži. A proto teprve dnes můžeme vyhlásit tři výherce naší soutěže. 

Částku 100 Kč na nákup v našem knihkupectví posíláme za recenzi na titul Historie včel. Čtenářku příběh místy i dojímal a navíc ji natolik zaujal, že se o ekologickou problematiku bude zajímat i dále.

Další odměnu získává recenze na knihu Jaroslav Wykrent 100+1, vyčerpávající popis obsahu, který jistě navnadí ke koupi každého přítele původní české a moravské písně.

Poslední stovku posíláme za názor na knihu Spisovatel jako povolání. Kniha může pomoci každému, kdo se chce stát spisovatelem. Varujeme však, že mnohé může od tohoto povolání i odradit.

Určitě doporučujeme k přečtení recenzi na knihu Okultace. Opět se zde rozepisuje náš minulý vítěz a recenze je opravdu vyčerpávající. Pokud máte rádi horory, jistě takovým titulem nepohrdnete.

Líbí se nám, jak vášnivou diskuzi vzbudila kniha Miloše Cajthamla - Motol. Názory čtenářů Vás jistě zaujmou a třeba si knihu taky přečtete a pak se podělíte i o svůj pohled.

To je pro dnešní teplý den vše. Děkujeme všem recenzentům a vyzýváme Vás k registracím! Jedině tak je možné získat peněžní částku na nákup v našem obchodě!

Tým knihkupectví

Čteme knihy

Nahoru