Výherci soutěže o nejlepší recenzi listopad-prosinec 2017

Psaní recenzeNebojte, vůbec jsme na Vás nezapomněli. Jsme tu opět, abychom vyhlásili tři nejlepší recenze! A jejich pisatelé budou odměněni výhrou 500 Kč na další nákup v našem eshopu! Tak tady jsou:

1. výhru udělujeme za recenzi na knihu Bába Motyka. Recenze na nás udělala dojem. Její autor si na ní dal skutečně záležet. Obsahuje rozbor díla, popis děje, ale i vlastní názor. Určitě doporučujeme si recenzi přečíst. Navodí atmosféru, která se v knize skrývá a bude Vás lákat, abyste si knihu přečetli. :-)

2. výhrou oceníme recenzi na knihu Odpojený muž. Čtenář knihu všem vřele doporučuje. Recenze vypovídá, že kniha obsahuje skutečně podnětné poznatky o vlivu (nejen) techniky na dnešní civilizaci.

A konečně 3. výhru, posíláme za recenzi na knihu Příběhy obyčejného uzdravení. Líbí se nám, že kniha dodává sílu a energii nemocným a přejeme recenzentce hlavně zdraví!

Musíme bohužel poznamenat, že spoustě z Vás výhra o chlup utekla. Stále pozorujeme spoustu recenzí od čtenářů, kteří u nás nejsou zaregistrováni, což je hlavní podmínkou pro účast v naší soutěži. :-( Mrzí nás to, protože se velmi snažíte a my bychom to rádi ocenili. Proto opět připomínáme naše pravidla.

Budeme se těšit na další recenze i v roce 2018!

Tým knihkupectví 

Nahoru