Výherci soutěže o nejlepší recenzi za listopad/prosinec 2016

A je to za námi! Doufáme, že jste Vánoční svátky prožili v klidu a v pohodlí rodinného kruhu a že ani Silvestr nebyl příliš bolestivý :-) My měli konečně trochu času přečíst si Vaše recenze a vybrali jsme tři z Vás, kteří vyhrávají bonus na nákup knih v našem eshopu v celkové výši 500 Kč!

Tady jsou:

1. místo obsadil muž - vášnivý sběratel komiksů nebo člověk, který komiksy opravdu rád čte - seznam jeho recenzí je dlouhý.
Superman Action comics 2 - Neprůstřelný  
Batman - Rok nula – Temné město
Superman - Země jedna 1
All Star Western 2 - Válka vládců noci
Lobo versus Maska a další řežba
Deadpool - Mrtví prezidenti
Gotham Central 1 - Při výkonu služby
Lobo: Sedm zbytečných a další příběhy
Lobo: Bullíkův případ a další příběhy
Lobo - Univerzální gladiátoři

2. místo máme pro autorku dvou pěkných recenzí na knihy Útok na pekárnu a Harry Potter a prokleté dítě. Oba tituly se čtenářce evidentně moc líbily. První knihu označuje za chutnou jednohubku a u druhé už se nebojí přidat varování: "...všichni rádoby kritici by měli dostat potloukem do hlavy." :-)

3. místo si tentokrát opravdu zaslouží paní Svobodová, která nás svojí recenzí na knihu Dopisy vnučce dojala. Nejen, že se nám svěřila s kusem svého života, o své malé vnučce žijící v Africe, ale také nám připomněla, jak hezké můžou vztahy v rodině být - a to i na dálku! Navíc není první, kdo nám o této knize píše samé hezké věci, proto ji i my musíme vřele doporučit!

Tak nám hlavně nezmrzněte v nadcházejících mrazivých týdnech! Raději si zalezte doma pod peřinu a čtěte... :-)

kniha_ve_snehu

Nahoru