Výherci v soutěži o nejlepší recenzi za květen-červen 2017

A máme tu prázdniny! Myslíme, že mnoho z Vás již někde dovolenkuje, a proto Vás výhra 500 Kč na nákup knih v našem eshopu, jistě velmi potěší.
 
Bohužel musíme konstatovat, že během května jsme příliš recenzí, které by se mohly zúčastnit naší soutěže, neobdrželi. Za to červen byl pro Vás zdá se velice plodný. A proto jsme během těchto dvou měsíců, vybrali tyto výherce:
 
Recenze na knihy Elektra – Atentát, Chrochtík a Kvíkalka na cestě za blýskavým prasátkem a Jak to chodí v cirkusu. Pokud dáte na názor dvouletého kluka, obě dětské knihy Vám vřele doporučuje. :-) Recenze na knihu Elektra je velmi popisná a jistě pomůže dalším zájemcům o tuto knihu. 
 
Velice vyčerpávající recenze nám pak přišla na knihu Miklós Jancsó a jeho filmy. Je v ní velmi mnoho informací, které pro všechny budou jistě velkým přínosem.
 
Posledním ohodnocená recenze bude ta na knihu Medovníček, Medulka a panenka Rózinka. Dětská kniha, kterou všechny děti milují. Ta stojí za pozornost!
 
A je to za námi! Tak Vám přejeme krásné prázdniny, ať se Vám vydaří všechny Vaše dovolené a pokud nikam letos nejede nesmutněte. Vždyť i v českých krajinách jsou krásná místa a s dobrou knihou v ruce, je každá chvíle velkým zážitkem!
 
Léto s knihou

Nahoru