Z kategorie připravujeme - Co jsou to bacily?

Co jsou to bacily?První otázky a odpovědi – Co jsou to bacily?
 
20. března očekáváme doskladnění novinky nakladatelství Svojtka & Co. - Co jsou to bacily? Kniha je zahrnuta do řady První otázky a odpovědi, a rozšiřuje tak kategorii encyklopedická leporela s okénky pro děti.
 
Bacily jsou tak malinké, že je ani nevidíme. Přesto jsou všude kolem nás. Pod okénky v knize zjistíme, kde se bacily všude ukrývají a jak se jim můžeme bránit.
 
Z řady První otázky a odpovědi znáte:
 
V leporelu nalezneme odpovědi na nejdůležitější otázky o květinách, jako jsou: Potřebují nějakou potravu? Proč mají květy? Proč jsou barevné a hezky voní? Proč jim někdy odpadávají listy? Které jsou největší, nejpodivnější a nejvíce páchnoucí rostliny? 
Krásně ilustrovaná kniha s odklápěcími okénky zodpoví otázky Vašich zvídavých dětí!
 
Překvapilo Vás už Vaše dítko otázkou: Odkud přichází déšť? Pak je tato ilustrovaná encyklopedická kniha určena právě Vám! Odpoví dětem nejen na základní otázku, ale i na další, jako je: Proč prší? Jak je dešťová kapka velká? Kdy se objevuje duha? Jak horké je Slunce? Proč fouká vítr? Z čeho vzniká sníh? 
 
Toto zábavné leporelo naučí každé dítě něco nového o počasí!
 
Nosí děti čáp nebo snad vrána? Ale kdepak, kniha nám zodpoví, že očekávanou sestřičku nebo bratříčka nosí maminka v bříšku! Zajímá Vaše děti, jak miminko v bříšku roste, jak se tam dostalo, co tam dělá a za jak dlouho se narodí? Pak jim tato kniha otázek a odpovědí pomůže pochopit, jak miminka přicházejí na svět.
 
V encyklopedii je toho však mnohem více! I malá zvířátka se nejdříve narodí nebo vylíhnou. Bohaté ilustrace a popisky děti naučí, v čem se lidská a zvířecí mláďátka liší. 
 
O nakladatelství:
 
Nakladatelství Svojtka & Co. na knižním trhu působí již od roku 1990. Vydávají barevné obrazové publikace, většinou přejaté od renomovaných světových nakladatelství. Nabízí co možná nejširší spektrum non-fiction literatury. Jejich nabídka zahrnuje encyklopedie pro děti i dospělé, atlasy, militaria, knihy o cestování, zvířatech, rostlinách, hudbě a umění, kuchařky, hry a testy pro mládež, knihy pro předškoláky a školáky, knihy pro volný čas a mnoho dalšího. 
 
Z jejich nabídky můžete také znát světově proslulou edici průvodců Lonely Planet, která se pro svoji praktičnost, přehlednost a aktuálnost stala nejlepší a nejoblíbenější.
 
Svojtka
 
 
 
 
 
 
 
 
Strnadová Tereza

Nahoru