Z kategorie připravujeme - Lži

Lži
 
Lži„Dva jsou jeden, jeden není nic. Netušil jsem, co to znamená – Já.“ T. M. Logan, Lži.
 
Kdo z vás alespoň jednou v životě lhal? A nelžete! Jenže lži, které musí řešit Joe Lynch, ve stejnojmeném novém thrilleru nakladatelství Oldag, mu můžou nenávratně změnit celý život...
 
Od včerejška je v prodeji nová kniha autora T. M. Logana. V ní se dočtete příběh učitele, který zbožňuje svého malého synka a i po desetiletém manželství, je zamilovaný do své ženy. Problémy s policií nikdy neměl – ani jednou nedostal žádnou pokutu. Nikdy nelhal své manželce... Jenže jednoho dne jeho čtyřletý syn William vidí auto Joeovy ženy vjíždět na parkoviště hotelu. Ona má ale hrát tenis na opačném konci města. Jak je to tedy možné?
 
To, že se Joe rozhodne vůz sledovat, rozpohybuje mnoho nepředvídatelných událostí. Jeho život se hroutí. Je vtažen do hry bez pravidel proti soupeři, který je vždy o krok před ním. Joe si brzy uvědomí, že přijde o všechno.
 
Dramatický thriller o podezření, intrikách, zradě a zklamání...Kde končí lež a začíná pravda?
 
Co kdyby celý váš život byl založen na lži? Když Joe zastihne svou ženu v hádce s rodinným přítelem Benem, ví, že by měl zasáhnout. Ale během konfrontace mezi těmito dvěma muži, dostává Joeův malý syn astmatický záchvat. Joe musí utéct, aby mu pomohl. Když se vrátí, aby zjistil, zda je Ben v pořádku, zjistí, že zmizel. A v tu chvíli Joe dostane první zprávu...
 
Joe Lynch byl obyčejným šťastně ženatým mužem, dokud jedno rozhodnutí nezměnilo celý jeho život. První náznak, že mu žena lže, dostane už při rvačce s Benem. Jenže jeden jeho chvat dostane Bena na zem a on se nehýbe... Napínavý, poutavý a plný zvratů od první strany až do té poslední. Tento ohromující psychologický thriller vás donutí klást si otázku, zda opravdu máte důvěřovat těm, které milujete...
 
O tomto nejprodávanějším psychologickém thrilleru napsali:
„Napínavý a vtahující thriller.“ B. A. Paris, autor bestselleru Behind closed doors.
„Vynikající a velmi dobře napsaný debutový psychologický thriller. Kniha byla tak úchvatná, že jsem ji opravdu těžko odkládal.“ KL Slater, autor bestselleru Blink. 
„Úchvatný, nutí otáčet jednu stránku za druhou.“ James Swallow, autor bestselleru Nomad.
 
Čtenáři o knize napsali:T. M. Logan
„Strašidelný, strašidelný, strašidelný...pokud máte rádi thrillery, tohle je jejich vítěz.“ Women´s Way.
„Intenzivní, surrealistické a naprosto úžasné....konec byl zcela neočekávaný a fantastický.“ Girl vs Books. 
„Napětí, komplikace, odhalení a zvraty, které vytvořili úchvatný dramatický a vzrušující konec....je to opravdu velká kniha.“ Bibliomaniac.
„Dobře napsané a dokonale vyvrcholené....skvělý debutový thriller.“ Bloomin Brilliant Books.
„Napínavý a plný zvratů. Bylo velmi těžké ji odkládat!“ Bibliophile Book Club.
 
O autorovi:
T. M. Logan se narodil v Berkshire. Jeho otec je angličan a matka němka. Studoval na univerzitách v Queen Mary a Cardiffu. Pak se stal novinářem v novinách. V součastnosti pracuje v oblasti komunikace a se svou ženou a dvěma dětmi žije v Nottinghamshire. Lži jsou jeho prvním románem. Byl publikován 17. ledna 2017 jako ebook a 4. května pak v knižní podobě (u nás od 8. srpna).
Autor již brzy chystá vydání další knihy, tentokrát s názvem 29 sekund. 
 
 
 
Strnadová Tereza

Nahoru