Z kategorie připravujeme - Slepičí polévka pro duši - Opravdová láska

Prvního listopadu se můžeme těšit na nový díl řady Slepičí polévka pro duši. Tentokrát bude o opravdové lásce. Na 434 stranách si budete moct přečíst na 101 dojemných, ale i humorných příběhů o lásce a milování. 
 
Příběhy o lásce máme rádi všichni. O tom prvním setkání, zamilovanosti, později o žádosti o roku, manželství a druhé šanci. Nebo i o loučení. Příběhy v této knize vás pobaví nebo dojmou k slzám. Ale všechny vás zaručeně zahřejí u srdce a možná i povzbudí ty, co jsou zrovna sami. Protože na to hledat opravdovou lásku není nikdy pozdě. Své srdce musíte otevřít a to i tomu, se kterým zrovna žijete. Příběhy v této Slepičí polévce jsou důkazem..
 
Slepičí polévky:
Slepičí polévky jsou knižním fenoménem. Jsou překládány do více než 40 jazyků. Přinášení motivaci, inspiraci a pomáhají překonávat těžké chvíle čtenářům po celém světe. Nabízejí útěchu, povzbuzení a ujištění, že v tom nejsme sami. 
 
O autorech:
Jack Canfield je spolu s Hansenem jeden z nejinspirativnějších lektorů a řečníků současné Ameriky. Se svými čtenáři se dělí o nejkrásnější příběhy, s nimiž se setkali. A jejich vyprávění se dotýká lidských srdcí všude na světě. Přinášejí vtip, moudrost, naději a posilu a pomohou vám v temných chvílích.
 
Jack Canfield je autorem bestsellerů, motivační řečník v oblasti osobního rozvoje, podnikatel a korporátní trenér. Stal se známým hlavněJack Canfield díky knižní sérii Slepičí polévka pro duši, která obsahuje téměř 200 titulů. Prodalo se jí na 112 milionu výtisků a je přeložena do více než 40 jazyků. Založil skupinu autorů, trenérů, výzkumných pracovníků, konzultantů a dalších vůdců v oblasti osobního a profesního rozvoje. Skupina se označuje zkratkou TLC. Schází se dvakrát ročně a vyměňují si své zkušenosti.
 
Můžete také znát:
 
Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně
Potíže vás jistě někdy už potkaly a možná je dokonce řešíte právě teď. Ať už je to ztráta zaměstnání, finanční nouze, zdravotní problémy, špatné vztahy s blízkými, atd.
 
Důvodů, proč se necítit šťastně je zkrátka hodně. Ale co když je to celé otázkou našeho přístupu? Možná stačí, abychom nevýhodu prozkoumali a podívali se na ní z jiného úhlu a rázem z ní bude výhoda či příležitost... Příběhy v této knize jsou o tom, že každý den může být výjimečný, že radovat se musíme z každé maličkosti, jak můžeme změnit svůj život pomocí slov, jak překonat zdravotní útrapy pomocí pozitivního přístupu, jak si život zjednodušit, jak vidět každou situaci z té lepší stránky a jak problém proměnit v dobrou příležitost.
 
Slepičí polévka pro duši zamilovaných
Na podobnou tématiku jako připravovaná, je i Slepičí polévka pro duši zamilovaných. Ta dává slovo všem, kterých se někdy dotkla láska. Můžete si u ní zavzpomínat na to, co odnesl čas, nebo se začít těšit na to, co bude. Rozhodně nezůstanete při čtení lhostejní nebo rozmrzelí. Příběhy zamilovaných všech profesí, národností a všeho věku vás pobaví. A mimo to také potvrdí známou pravdu a sice, že láska je mocná čarodějka.
 
Recenze:
„Ze všech slepičích polévek ta nejlepší.“
„Obsahuje krásné příběhy, ze kterých mi jich spousta zůstala v mysli.“
„Každého některý z příběhů jistě chytne za srdce, ve kterém se pozná a zahraje na jeho citlivou strunu.“
„Silná kniha, poutavé příběhy.“
 
Slepičí polévka pro duši - O andělech mezi námiSlepičí polévka pro duši  - O andělech mezi námi
Opět se setkáte se 101 pravdivými příběhy ze života, tentokrát o podivuhodných setkáních, zázracích a vyslyšených modlitbách. Andělé k nám přicházejí v přestrojení a kdo z nás by jednou svého anděla nechtěl potkat? Spoléhat se na anděla strážného... Každý známe situace, kdybychom za pomoc anděla dali všechno na světě. A nejen pro nás, ale i pro naše blízké. Některé příběhy této knihy až nahánějí strach, budí údiv a většina z nich se odehrává uprostřed reálného života. Andělé můžou mít různé podoby, stejně tak jsou i setkání s nimi různá. Tyto zázraky, které si mnohdy ani neuvědomujeme, přinášejí poznání a naději. Je proto nutné o svého anděla pečovat, aby si nezlomil křídla...
 
Klasická slepičí polévka pro duši
Kniha poskytuje vzory toho, co je možné a uskutečnitelné. Jsou světlem na cestě každého z nás. Z příběhů můžeme čerpat jako z pokladnice. Jejich obsah zahřívá srdce a může povzbudit přítele nebo poučit dítě. 
 
První! Slepičí polévka pro duši – Všechny příběhy z prvního slavného vydání + 20 nových
První vydání Slepičí polévky pro duši spatřilo světlo světa již v devadesátých letech. Za tu dobu se jí prodalo neuvěřitelných 8 milionu výtisků a byla přeložena do mnoha světových jazyků. V knize naleznete původní příběhy, doplněné o dvacet současných příběhů. Pro fanoušky slepičích polévek i pro ty, kterým se kniha dostane do rukou poprvé, příběhy ve vás probudí chuť být lepším člověkem. Budete naplno využívat svého potenciálu, překonávat všechna úskalí života a přijímat svět kolem sebe tak, jak je. 
 
Recenze:
Nutno konstatovat, že se kniha nesetkává vždy jen s kladnými recenzemi. Dle jednoho čtenáře kniha nesplnila očekávání. Nechávala ho chladným a domnívá se, že je marketing knihy nafouknutý. Pár příběhů bylo pěkných a dokázali by ho nakopnout, ale to je tak vše. Tluská kniha, která toho dává žalostně málo – bohužel.. 
 
Slepičí polévka pro duši - Sladká šťáva z kyselých citronů
Slepičí polévka pro duši – Znamení z nebe: 101 příběhů o zvláštních vzkazech z onoho světa, o podivuhodných znameních a lásce, která je věčná
Tento dlouhý název představuje další z velkého množství slepičích polévek. V životě každého z nás jsou chvíle, kdy se navždy musíme rozloučit s někým blízkým. V takových chvílích doufáme, že nejde o skutečný konec, že smrt není definitivním odchodem z tohoto světa. Nemusíme být věřící v náboženském slova smyslu a přesto věříme, že se s těmito lidmi ještě setkáme. Stopy můžeme nalézt na každém kroku. Co třeba motýl na hřbitově? Jarní vánek, který vás pohladí po tváři... V této knize naleznete příběhy lidí, kteří mají zkušenosti se sny, zvlášními zážitky, setkání s anděly. Dodají vám sílu, víru a naději.
 
Slepičí polévka pro duši: Sladká šťáva z kyselých citronů
Příběhy lidí, kteří stanuli tváří v tvář velkým obtížím, ale díky pozitivnímu myšlení, tvůrčímu přístupu a usilovné práci, je dokázali obrátit ve svůj prospěch – to je obsahem této slepičí polévky. Díky ní máte možnost se poučit na základě zkušeností obyčejných lidí. Příběhy jsou inspirující, užitečné a ukážou vám, jak těžit i ve svém životě. Ať už bojujete se zdravotními, finančními, pracovními nebo osobními problémy. Díky autorům příspěvků v této knize se vám podaří na svůj život dívat s nadhledem!
 
 
 
Strnadová Tereza

Nahoru