Captain America - Smrt

Brubaker Ed Epting Steve

Maskovaný patriot je psanec Je možné zavraždit živou legendu? Scenárista Ed Brubaker to udělal. Ve třetím a závěrečném dílu omnibusu Steve Rogers umírá a navíc jako veřejný nepřítel číslo jedna. Red Skull oslavuje, Američané jsou v šoku. Nad Spojenými státy se stahují temné mraky. Kdo zachrání situaci, když je hrdina s hvězdami a pruhy mrtev? Kdo nastoupí na jeho místo, kdo zdvihne jeho štít? Je tu jediný možný kandidát. Pokud se odváží vyjít ze stínů ilegality a přijmout zodpovědnost, mohou být vrazi potrestáni a Amerika zachráněna.
Maskovaný patriot je psanec Je možné zavraždit živou legendu? Scenárista Ed Brubaker to udělal. Ve třetím a závěrečném dílu omnibusu Steve Rogers umírá a navíc jako veřejný nepřítel číslo jedna. Red Skull oslavuje, Američané jsou v šoku. Nad … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0056544
NakladatelstvíBB/art
Počet stran452
Jazykčeština
Rok2012
Typ produktuVázaná kniha
PodtitulSmrt
EAN9788074611780
Běžná cena s DPH 990 Kč
Ušetříte 282 Kč
708 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Captain America neboli Kapitán Amerika je komiksový hrdina, fiktivní literární postava, kterou mohou znát již celé generace. Úplně poprvé jsme se s ní totiž mohli setkat již v roce 1941, kdy se tento hrdina objevil v knize nazvané America Comics #1. Od té doby až do současnosti bylo s tématikou Captain America prodáno více než 200 milionů kopií knih po celém světě. Tato postava vznikla v průběhu druhé světové války jako superhrdina bojující proti nacistům. V současné době se o vydávání knih Captain America v České republice stará nakladatelství BB/art a nyní přináší třetí a poslední díl omnibusu s názvem Captain America - Smrt. Ed Brubaker, spisovatel, scénárista a autor této literatury nám připravil to, na co jako čtenáři nejsme zvyklí. Zavraždil Steve Rogerse. Živoucí legenda umírá a všichni se děsí, co bude dál. Kniha, ve které úhlavní nepřítel Red Skull nabírá na síle, oslavuje, zatímco Američané jsou v šoku. Takové dílo má pro vás knihkupectví Beletrie.eu nachystané, a jak to celé dopadne, se nyní můžete dozvědět i vy. Literatura vychází už v říjnu tohoto roku. Co se bude dít v Captain America – Smrt, když je hlavní hrdina mrtev? Kdo jej teď nahradí, nastoupí na jeho místo a zachrání Ameriku? Odváží se jediný možný kandidát přijmout tu zodpovědnost? O tom je třetí pokračování Captain America. Ed Brubaker se narodil v roce 1966 a jde o významného spisovatele komiksových knih. Kromě toho, že se proslavil právě komiksy Captain America, má na svém kontě také řadu dalších úspěchů. Všichni jistě známe superhrdiny jako Batman či X-Men a komiksy o nich, které má Ed Brubaker na svědomí. Už vůbec první komiksy tohoto autora se svým žánrem řadily mezi zločinecké fikce. Nepřehlédněte nyní ani vy knihu Captain America – Smrt v knihkupectví Beletrie.eu a zjistěte spolu s námi, jak příběh dopadne.