Deklarace smrti

Hordinová Milena RMalley G

Velká Británie, rok 2140. Život na Zemi se změnil od základů. Lidská civilizace už není ohrožena smrtelnými nemocemi, na které věda objevila léky. Nesmrtelnost však přináší i možná rizika - největším z nich je přelidnění. Proto byla přijata Deklarace - každý obyvatel může mít jen jedno dítě... Kdo zákony poruší, bude potrestán. Patnáctiletá Anna se narodila rodičům, kteří měli dvě děti. Nyní je označována za "Přebytečnou". Jaký život ji čeká? Dokáže se vyrovnat se svým osudem vyděděnce?
Velká Británie, rok 2140. Život na Zemi se změnil od základů. Lidská civilizace už není ohrožena smrtelnými nemocemi, na které věda objevila léky. Nesmrtelnost však přináší i možná rizika - největším z nich je přelidnění. Proto byla přijata … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0125093
NakladatelstvíFragment
Počet stran256
Jazyk19
Rok2016
Typ produktuBrožovaná kniha
EAN9788025317457
Běžná cena s DPH 199 Kč
Ušetříte 50 Kč
149 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Průměrné hodnocení
60 %
Hodnoceno 1×
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Co byste řekli tomu, kdybychom se na moment přesunuli do vzdálenější budoucnosti? Ne možná až tak vzdálené, přesto rok 2140 nabízí jisté dobrodružství. Co se bude dít? Bude Země taková, jakou ji známe? Pojďme se do tohoto roku přesunout s nejnovější literaturou. Aktuální dílo vydané v roce 2013 najdete už dnes v našem knihkupectví Beletrie.eu. Autorkou knihy Deklarace smrti je Gemma Malley. Pokud máte pocit, že jste o autorce a zmíněném roce už slyšeli, je to možné. V roce 2007 u nás totiž vyšla literatura nazvaná Přebyteční. Už tehdy jsme se do budoucnosti podívali a zažili jedinečné dobrodružství. I dnes proto každý vášnivý čtenář a milovník sci-fi a fantasy pro dospělé může navštívit Velkou Británii v roce 2140. Země je v knize Deklarace smrti jiná, jiná než ji známe. Život se změnil od samotného základu, lidskou civilizaci už neohrožují smrtelné nemoci. Věda totiž značně pokročila a na všechna onemocnění byly nalezeny léky. Co však s sebou přináší nesmrtelnost? O tom Gemma Malley vypráví svůj příběh. Čtěte i vy knihu od autorky, která má za sebou řadu literárních úspěchů. Deklarace smrti čeká na každého, kdo poruší zákony nového světa. Světa, v němž neexistují nemoci, světa, v němž díky nesmrtelnosti hrozí přelidnění. Trest nyní čeká na každého, kdo má víc než jedno dítě. To je případ i Anny, která se narodila rodičům jako druhá z potomků. Anna je označena za „Přebytečnou“ a nyní se musí vyrovnávat se svým osudem. Sci-fi a fantasy literaturu pro dospělé o 256 stranách vydalo nakladatelství FRAGMENT. Zajímá vás život autorky? Napište do vyhledávače Gemma Malley a navštivte webové stránky spisovatelky, její Twitter nebo si přečtěte o jejích knihách na Amazon.com. Brzy jistě zjistíte, že kniha Deklarace smrti vám má co nabídnout.