Dvorní šašek a čarodějnice

Obermeier Siegfried

Dramatické události odehrávající se kolem Anežky Bernauerové, milenky a pravděpodobně i první manželky bavorského korunního prince Albrechta III., autor zpracoval ve zcela novém a neobvyklém pohledu. Krásnou lazebnici uvrhne do neštěstí z pomstychtivé žárlivosti hrbatý dvorní šašek.
Dramatické události odehrávající se kolem Anežky Bernauerové, milenky a pravděpodobně i první manželky bavorského korunního prince Albrechta III., autor zpracoval ve zcela novém a neobvyklém pohledu. Krásnou lazebnici uvrhne do neštěstí z … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0055126
NakladatelstvíKnižní klub
Počet stran224
Jazykčeština
Rok2012
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788024235165
Běžná cena s DPH 229 Kč
Ušetříte 46 Kč
183 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Knihkupectví Beletrie.eu má pro vás další knihu, která potěší především čtenáře a milovníky literatury pro dospělé a historických románů. Právě tohoto žánru je totiž kniha Dvorní šašek a čarodějnice, kterou vydává nakladatelství Knižní klub v měsíci srpen tohoto roku. Kniha má celých 226 stran a můžeme se těšit na příběh od spisovatele, který má za sebou již celou řadu úspěchů. Mnoho knih autora Siegfrieda Obermeiera najdete také v našem knihkupectví a nyní k nim přibývá kniha další. Pokud si potrpíte na kvalitní literaturu, která vás svým příběhem vezme do dávných časů, pak vás Siegfried Obermeier jistě zaujme. Siegfried Obermeier vydával knihy celou řadu let, z roku 1996 je například jeho kniha Caligula - hrozivý bůh a za ní následovaly další a další. Jde o německého spisovatele, který se narodil v roce 1936 v Mnichově a od roku 1963 žil v Oberschleissheimu. Tento autor zemřel v roce 2011, za svůj život však vykonal mnoho práce. Kromě toho, že se zabýval psaním esejí a povídek, vydal především také několik desítek románů, které byly přeloženy do mnoha světových jazyků. Rovněž jde o držitele ceny Littera, další jeho knihu vycházející právě v těchto dnech si proto nesmíme nechat ujít. A o čem že je právě kniha Dvorní šašek a čarodějnice? V této literatuře, jejímž autorem je Siegfried Obermeier, se vrátíme až do dob Anežky Bernauerové a přečteme si o dramatických událostech, které se kolem ní odehrávaly. Jednalo se o milenku a s největší pravděpodobností také o první manželku bavorského korunního prince Albrechta III. A Siegfried Obermeier příběh zpracoval ze zcela nového pohledu. Ptáte se, jakého? Nechte se překvapit a čtěte právě knihu Dvorní šašek a čarodějnice, kterou knihkupectví Beletrie.eu přináší právě vám.