Hitman 8 - Zavíračka

Ennis Garth McCrea John

Zatraceně, už se blíží zavírací hodina. Nejvyšší čas objednat si pár posledních panáků irský whisky. První panák je na Tommyho a jeho Nemesis – Maggie Lorenzovou, která mu hodila na krk průser roku. Monaghanův starý známý, Truman ze CIA, má v plánu rozjet pásovou výrobu superhrdinů a Maggie je na jeho seznamu smrti. Druhý panák je na Tiegelovou, které k návratu mezi poldy stačí drobnost – zatknout Tommyho. Třetí panák je na Tommyho novou holku. Čtvrtý panák je na Marca Navarona, který je ještě rychlejší než jeho otec. Pátý panák je na Natta Bareta. Konečně se dozvíme, jak se ti dva nerozluční kámoši dali dohromady. Šestý panák je na všechny, kteří tuhle krvavou žeň přežijí.
Zatraceně, už se blíží zavírací hodina. Nejvyšší čas objednat si pár posledních panáků irský whisky. První panák je na Tommyho a jeho Nemesis – Maggie Lorenzovou, která mu hodila na krk průser roku. Monaghanův starý známý, Truman ze CIA, má v plánu … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0054560
NakladatelstvíBB/art
Počet stran200
Jazykčeština
Rok2012
Typ produktuBrožovaná kniha
PodtitulHitman 8
EAN9788074611056
Běžná cena s DPH 499 Kč
Ušetříte 142 Kč
357 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
PopisPodrobnosti
Rozlučka profesionálního zabijáka Zatraceně, už se blíží zavírací hodina. Nejvyšší čas objednat si pár posledních panáků irský whisky. První panák je na Tommyho a jeho nemesis - Maggie Lorenzo. Druhý panák je na Tieglovou, které k návratu mezi poldy stačí drobnost - zatknout Tommyho. Třetí panák je na Tommyho novou holku. Čtvrtý panák je na Marca Navaroneho, který je ještě rychlejší než jeho otec. Pátý panák je na Natta Bareta. Konečně se dozvíme, jak se ti dva nerozluční kamoši dali dohromady. Šestý panák je na všechny, kteří tuhle krvavou žeň přežijí.
Další knihou, které se zřejmě dočkáme až v srpnu tohoto roku, je kniha Hitman 8 – Zavíračka. Jedná se o pokračování knih o Hitmanovi, o čemž vypovídá také pořadové číslo série. Již osmé pokračování se může pochlubit sedmi předchozími díly, které se staly opravdu úspěšnými. Tentokrát se však nejedná o knihu, na kterou jsme běžně zvyklí. Stejně jako všechny předchozí díly, i Hitman 8 – Zavíračka se řadí mezi komiksy, a to konkrétně mezi komiksy pro dospělé. I tuto knihu jako ostatní díly vydává nakladatelství BB/art a jde opět o komiks stejných autorů – Garth Ennis, John McCrea. První díl nazvaný jen Hitman vyšel už v roce 2004, nyní se tedy můžeme těšit na knihu, která za všechny ty roky prošla pod rukama mnoha čtenářů. I v osmém díle, který nás bude bavit hned celých 200 stran, se setkáme s postavami, se kterými jsme prožili předchozí díly. Kniha Hitman 8 – Zavíračka, jak nám název přesně napovídá, je o zavíračce. Blíží se totiž zavírací hodina, a tak je ten pravý čas na pár posledních panáků. Tieglová má jediný úkol, který ji může vrátit mezi poldy, a tím je zatknout Tommyho. Právě na Tommyho je první panák, na Tieglovou pak panák druhý. Až se dostaneme k šestému panáku, ten bude už jen pro ty, kteří přežijí tuto krvavou žeň. Co se bude dít a jak to celé dopadne? O tom je nový komiks od autorů Garth Ennis a John McCrea, na který se můžeme těšit v srpnu tohoto roku. Autor Garth Ennis má kromě série knih o Hitmanovi za sebou také několik dalších komiksů, které rovněž najdete v knihkupectví Beletrie.eu. Pokud jste si tedy komiksy oblíbili, pokračujte v jejich čtení, anebo vyzkoušejte právě aktuální knihu Hitman 8 – Zavíračka. Povedený komiks pro dospělé pobaví každého čtenáře a kdo ví, třeba vás série knih o Hitmanovi zaujme natolik, že si nenecháte ujít ani všechny předcházející díly.