Jak pomoci dítěti....
-25 %

Jak pomoci dítěti....

Essa Eva

V knize jsou popisovány reálné metody pro účinné řešení problémů v chování dětí. Text je sestaven tak, aby poskytoval pokyny, jak krok za krokem postupovat v případech konkrétních druhů problémového chování. Kniha se zabývá velmi širokým spektrem probémového chování dětí, podrobně se věnuje více než 40ti problematikám jakými jsou například neposlušnost, pomočování, stydlivost, rozbíjení hraček.
V knize jsou popisovány reálné metody pro účinné řešení problémů v chování dětí. Text je sestaven tak, aby poskytoval pokyny, jak krok za krokem postupovat v případech konkrétních druhů problémového chování. Kniha se zabývá velmi širokým spektrem … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0041201
Jazyk19
NakladatelstvíEDIKA
Počet stran300
PodtitulMetody zvládání problémových dětí v předškolní výchově
Rok2016
Typ produktuBrožovaná kniha
EAN9788025129289
Běžná cena s DPH 399 Kč
Ušetříte 100 Kč
299 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Popis
Cílem této knihy je pomoci učitelům v mateřských školách, studentům odborných programů výchovné péče, ale i rodičům dětí efektivně pracovat s malými dětmi, které projevují různé formy problémového chování. V úvodu knihy je několik obecně zaměřených kapitol, které obsahují společné pokyny a přístupy k řešení takového chování. Další kapitoly se pak zabývají jednotlivými problémy a prezentují konkrétní metody a postupy pro práci s dětmi. Kniha předkláda řešení pro více než 40 druh konkrétního problémového chování: •agresivní a antisociální chování (házení věcmi, ubližování ostatním, neposlušnost...), •rušivé chování (vykřikování, úmyslné způsobování hluku, odcházení ze třídy...), •destruktivní chování (rozbíjení hraček, ničení práce ostatních...), •emociální a závislé chování (pláč, záchvaty vzteku, fňukání, pomočování...), •problémy související s účastí v sociálních a školních aktivitách (stydlivost, neúčast...).   Dále v knize najdete: •jak vytvořit pozitivní prostředí, které podpoří vhodné chování, •pro děti projevují problémové chování, •problematiku dětí s fyzickými nebo psychickými poruchami, •strategie používané při problémovém chování, •informace o spolupráci s rodinou.