Knihkupectví / Jsme s Vámi už více než 8 let

Jsme s Vámi už více než 8 let

Zdravíme všechny, kdo rádi čtou!

Po dobu již osmi let jsme Vám k dispozici. Za ta léta jsme zažili hodně příjemných a inteligentních zákazníků, se kterými  byla radost obchodovat. Ovšem byli i tací, kteří se službami našeho obchodu nebyli moc spokojeni, ale i oni nám pomohli získat více zkušeností a o kousek povyrůst.

Odeslali jsme kolem 350 000 objednávek, na našich stránkách bylo zaregistrováno více než 23 500 zákazníků a do úplně nového Beletriofilu bylo napsáno kolem 700 recenzí. Nyní patří mezi naše stálé zákazníky více než 140 knihoven, škol a jiných hospodářských organizací. Z malého obchůdku se knihkupectví Beletrie.eu vyvinulo do opravdového obchodu s obrovským výběrem knih, audioknih, her a filmů. 
Byli jsme jedni z prvních, kdo začal používat prodej knih přes mobilní telefony. Jsme jedni z mála výhradně internetových obchodů s vlastním výdejním místem a za dlouhé roky práce jsme vynalezli jeden z nejlepších a originálních způsobů balení, které nedovolí žádné poškození objednávky a přesto se lehce a snadno rozbaluje. 
Všech osm let jste nás Vy, naši zákazníci, podporovali a pomáhali nám s vývojem tohoto knihkupectví. I nadále se proto budeme snažit vyhovět všem Vašim požadavkům.


Tým knihkupectví Beletrie

Nahoru