Kainovo znamení

Knox Tom

David Martinéz, Američan se španělskými kořeny, se dozvídá šokující zprávu: podle poslední vůle svého dědečka zdědí dva miliony dolarů, avšak musí se vydat do Španělska po stopách svých tragicky zesnulých rodičů. David přilétá do země, kde řádí baskičtí teroristé, a jeho zájem o dědictví se velice rychle změní v boj o holé přežití. Na povrch však zároveň začínají vyplouvat podivné souvislosti mezi smrtí Davidových rodičů a existencí Cagotů, národu vyděděnců, nedotknutelných, kteří se stali oběťmi pokusů Hitlerových genetických inženýrů… Tajemný, napínavý příběh pro milovníky nebezpečí, exotiky a záhad od autora Tajemství Genesis (2009).
David Martinéz, Američan se španělskými kořeny, se dozvídá šokující zprávu: podle poslední vůle svého dědečka zdědí dva miliony dolarů, avšak musí se vydat do Španělska po stopách svých tragicky zesnulých rodičů. David přilétá do země, kde řádí … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 30 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0040070
NakladatelstvíKnižní klub
Počet stran488
Jazykčeština
Rok2011
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788024230795
Běžná cena s DPH 299 Kč
Ušetříte 60 Kč
239 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Tom Knox je mezi spisovateli, dá se říct, nováčkem. V českých knihkupectvích od něj prozatím nalezneme pouze dvě knihy, což jim však na kvalitě neubírá, včetně té, která vychází v září tohoto roku – Kainovo znamení. Kainovou znamení vydává vydavatelství Knižní klub. Svým žánrem tato kniha patří mezi literaturu pro dospělé, neboť jde o knihu plnou dobrodružství, napětí a především thrillerové atmosféry. Čtenáři se mohou těšit na tajemný příběh, se kterým prožijí celých 488 stran. Tom Knox není vlastní jméno autora knihy Kainovo znamení, ale pouze pseudonym. Spisovatel se vlastním jménem jmenuje Sean Thomas a v současné době žije v Londýně. Jde mimo jiné také o britského novináře. Jeho první knihu Tajemství Genesis, která čtenáře svým příběhem zavede do archeologického naleziště Göbekli Tepe v Turecku, najdete také v českých knihkupectvích. Vedle ní nyní přibývá kniha nová, a to právě Kainovo znamení. Hlavním hrdinou knihy Kainovo znamení je Američan David Martinéz, který má však španělské kořeny. Ten se jednoho dne dovídá šokující zprávu, podle které zdědí od svého dědečka celé dva miliony dolarů. To ovšem nebude zadarmo. Musí se nejprve vypravit do Španělska a vydat se po stopách svých zesnulých rodičů. Poté, co se David do Španělska skutečně vypraví, se však brzy namísto dědictví, o které má zájem, musí začít zajímat o svůj holý život. Přilétá totiž do země, ve které řádí baskičtí teroristé. To ovšem není jediná událost, která Davida zaskočí. David brzy zjistí také to, že existuje spojitost mezi smrtí jeho rodičů a existencí Cagotů. Šlo o národ nedotknutelných vyděděnců, kteří se kdysi stali oběťmi pokusů Hitlerových genetických inženýrů. Kniha Kainovo znamení přináší napínavý příběh, který nenechá klidným žádného čtenáře, a už vůbec ne milovníky exotiky, záhad a nebezpečí.