10% člověka - Mikroby ve vašem těle jsou klíčem k vašemu zdraví a štěstí

Kód: 7390280

Úplný název:

10% člověka - Mikroby ve vašem těle jsou klíčem k vašemu zdraví a štěstí (Collen Alanna): Mikroby ve vašem tele jsou klícem k vašemu zdraví a štestí

Autor a popis:

Collen Alanna, Omega, 264 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Jste člověkem jen z deseti procent. Na každou z buněk, z kterých se skládá vaše tělo, připadá devět černých pasažérů. Vaši tělesnou schránku netvoří jen krev, maso, kosti, kůže a nervový systém, ale také bakterie a houbovité organismy. Mikrobi, které v sobě během svého života hostíte, dohromady váží tolik jako pět slonů afrických. Nejste jedinec, ale kolonie. Až donedávna jsme si mysleli, že na mikrobech příliš nezáleží. Nové vědecké poznatky nám ale odkrývají jiný příběh. Příběh, ve kterém mikroby řídí naše tělo a cesta ke zdraví bez nich není možná. V této poutavé, šokující a mistrně napsané knize čerpá bioložka Alanna Collenová z nejnovějších vědeckých studií a ukazuje nám, jaký vliv mají naše osobní kolonie na naši váhu, imunitní systém, duševní zdraví a dokonce i volbu partnera. Collenová tvrdí, že velká část chorob, které v současnosti sužují lidstvo (obezita, autismus, mentální choroby, zažívací potíže, alergie, autoimunitní onemocnění nebo dokonce i rakovina), má příčinu v tom, že nepěstujeme nejdůležitější a nejtrvalejší vztah v našem životě - vztah s naší kolonií mikrobů. Vědecké poznatky obsažené v této knize vrhají nové světlo na mnoho otázek, na které se nepodařilo najít odpověď ani v rámci Projektu lidského genomu. A dobrou zprávou je, že na rozdíl od našich vlastních lidských buněk dokážeme naše mikroby změnit k lepšímu. Kniha Alanny Collenové je revolučním a nepostradatelným průvodcem světem mikrobů v lidském těle. Najdete v ní vědecké informace, které lze skutečně prakticky využít. Váš život i vaše tělo se od základu změní!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 10% člověka - Mikroby ve vašem těle jsou klíčem k vašemu zdraví a štěstí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 10% člověka - Mikroby ve vašem těle jsou klíčem k vašemu zdraví a štěstí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 10% člověka - Mikroby ve vašem těle jsou klíčem k vašemu zdraví a štěstí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 10% člověka - Mikroby ve vašem těle jsou klíčem k vašemu zdraví a štěstí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 10% člověka - Mikroby ve vašem těle jsou klíčem k vašemu zdraví a štěstí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / 10% člověka - Mikroby ve vašem těle jsou klíčem k vašemu zdraví a štěstí