10 jednoduchých kroků- Jak se zbavit stresu jednou provždy

Kód: 7263558

Úplný název:

10 jednoduchých kroků- Jak se zbavit stresu jednou provždy (Olivier Suzannah):

Autor a popis:

Olivier Suzannah, Anag, 216 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
111 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Stačí napočítat do desíti! Pokud máte pocit, že byste potřebovali zázrak, abyste všechno stihli, pak právě vás může kniha "10 jednoduchých kroků, jak se zbavit stresu jednou provždy" vyvést ven z bažiny stresu a dostat vás zpět do kondice. Když se stanete oběťmi sebe samých, ostatních či očekávání a život vám utíká, pak raději, než byste se tomu poddali, utíkáte před životem vy. Měli byste si však najít čas k ocenění a podpoře důležitých věcí: života doma, přátel, rodiny a čeho především - sebe samých. Suzannah Olivier, autorka knih o zdraví a kvalifikovaná specialistka na výživu, nabízí řešení. Kniha, kterou vám předkládá, je plná praktických technik pro efektivní využití času, pro vytváření šťastnějších vztahů, utíkání od apatie a pro rozvoj vlastní kreativity. Co je však možná ještě důležitější, obsahuje rady, jak "nakrmit" vaši duši a tělo, aby bylo schopné bojovat s psychickou deprivací, která je častým symptomem adrenalinového životního stylu. Vše je rozděleno do 10 jednoduchých kroků. Začněte nyní, počítejte a zbavte se stresu jednou provždy!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 10 jednoduchých kroků- Jak se zbavit stresu jednou provždy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 10 jednoduchých kroků- Jak se zbavit stresu jednou provždy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 10 jednoduchých kroků- Jak se zbavit stresu jednou provždy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 10 jednoduchých kroků- Jak se zbavit stresu jednou provždy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 10 jednoduchých kroků- Jak se zbavit stresu jednou provždy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / 10 jednoduchých kroků- Jak se zbavit stresu jednou provždy