Zdraví a fit po celý život - 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy

Kód: 7390444

Úplný název:

Zdraví a fit po celý život - 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy (Lipman Frank): 10 zásadních kroku k obnove vitality a ztráte nadváhy

Autor a popis:

Lipman Frank, Omega, 392 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Čím to je, že přibývám na váze, jsme unavení, máme bolesti, trpíme nemocemi a ztrátou paměti, jak stárneme? A musíme tohle všechno prožívat?

Tyto neduhy se, bohužel, stávají čím dál častějšími i u třicátníků a čtyřicátníků, ale nejsou v žádném případě nevyhnutelné. Ve skutečnosti jsme schopni zůstat štíhlí, energičtí a náš mozek může zůstat jasný a bystrý – pokud mu dáme to, co mozek i tělo potřebuje. Problém je, že většina z nás nechce. Jíme nezdravé potraviny, málo a nekvalitně spíme a máme málo pohybu. Autor v této knize boří řadu mýtů a mylných představ o stárnutí a dietách a nabízí chutné, výživné a zdravé recepty; nákupní seznamy; jednoduchá cvičení, meditace; regenerační cvičení jógy a informace o doplňcích stravy a vitaminech. Dr Lipman rovněž nabízí svůj dvoutýdenní revitalizační program. Kniha pro všechny, který záleží na svém zdraví!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdraví a fit po celý život - 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdraví a fit po celý život - 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdraví a fit po celý život - 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdraví a fit po celý život - 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdraví a fit po celý život - 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Zdraví a fit po celý život - 10 zásadních kroků k obnově vitality a ztrátě nadváhy