10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem - Tato kniha vám pomůže připravit vašeho syna

Kód: 7349437

Úplný název:

10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem - Tato kniha vám pomůže připravit vašeho syna (Hawkes Tim): Tato kniha vám pomuže pripravit vašeho syna na dospelost

Autor a popis:

Hawkes Tim, Pragma, 304 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
192 Kč (240 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Každý, kdo má nedospělého syna, ví, že je třeba si s ním pohovořit o některých důležitých věcech. Jenže mnozí z nás rozhovor často odkládáme nebo ho vypustíme docela, protože jednoduše nevíme, jak začít.

Dr. Tim Hawkes je mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti výchovy a výuky chlapců. V této knize poskytuje praktické a cenné rady o tom, jak důležité rozhovory iniciovat. Tématy jsou: láska, identita, životní hodnoty, schopnost vést, úspěch, sex, peníze, zdraví, život ve společnosti a odolnost. U každého tématu pak přichází s nápady, jak by rodič mohl se synem sdílet své vlastní zkušenosti, hodnoty a znalosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem - Tato kniha vám pomůže připravit vašeho syna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem - Tato kniha vám pomůže připravit vašeho syna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem - Tato kniha vám pomůže připravit vašeho syna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem - Tato kniha vám pomůže připravit vašeho syna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem - Tato kniha vám pomůže připravit vašeho syna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / 10 rozhovorů, které musíte mít se svým synem - Tato kniha vám pomůže připravit vašeho syna