100 her pro rozvoj sebedůvěry a sociálních kompetencí u dětí od 8 do 12 let

Kód: 2621296

Úplný název:

100 her pro rozvoj sebedůvěry a sociálních kompetencí u dětí od 8 do 12 let (Portmannová Rosemari): u dětí od 8 do 12 let

Autor a popis:

Portmannová Rosemari, Portal, 128 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 9.2.2018
 
 
 
 
 
162 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Důvěru v sebe sama a ve své schopnosti si dítě buduje tím, že mu opakovaně dáváme pocítit, že je šikovné, zvládá věci kolem sebe… I rozvoj sociálních kompetencí stojí a padá s tím, jak k dítěti přistupují „jeho“ dospělí. Je dobré, pokud má dítě možnost v bezpečném prostředí „trénovat“ důležité dovednosti, z nichž sebedůvěra a sociální kompetence rostou. Ve školce se dítě učí vnímat své právo na respekt a povinnost chovat se s respektem k druhým a vyjadřovat své pocity a stát si za nimi. Dále buduje schopnost otevřeně a jasně zastávat vlastní názor, i když ostatní mají názor opačný, a zároveň respektovat názor druhých. Sebedůvěra a sociální kompetence mu pomáhají setkávat se s druhými lidmi otevřeně a uvolněně, férově vyjadřovat kritiku a snášet kritiku vlastní osoby, vyjadřovat svá přání a potřeby a dokázat říci ne.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 100 her pro rozvoj sebedůvěry a sociálních kompetencí u dětí od 8 do 12 let do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 100 her pro rozvoj sebedůvěry a sociálních kompetencí u dětí od 8 do 12 let.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 100 her pro rozvoj sebedůvěry a sociálních kompetencí u dětí od 8 do 12 let (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 100 her pro rozvoj sebedůvěry a sociálních kompetencí u dětí od 8 do 12 let bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / 100 her pro rozvoj sebedůvěry a sociálních kompetencí u dětí od 8 do 12 let