100 hvězd rock&pop - Portrét nejznámějších osobností historie populární hudby

Kód: 2550053

Úplný název:

100 hvězd rock&pop - Portrét nejznámějších osobností historie populární hudby (kol.):

Autor a popis:

Rebo, 208 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha zavede čtenáře do zákulisí showbyznysu a představí mu nejvýznamnější postavy rockové a populární hudby od 50. let 20. století až do současnosti. Seznámí jej s umělci, kteří bořili zažité konvence, ale také s postupnými proměnami hudebních stylů. Zachycuje životní energii, svébytné umělecké cesty i osobní kouzlo těch nejlepších. Každé popstar je věnována jedna dvojstrana, která navíc obsahuje tabulku s přehledem základních informací o ní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 100 hvězd rock&pop - Portrét nejznámějších osobností historie populární hudby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 100 hvězd rock&pop - Portrét nejznámějších osobností historie populární hudby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 100 hvězd rock&pop - Portrét nejznámějších osobností historie populární hudby (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 100 hvězd rock&pop - Portrét nejznámějších osobností historie populární hudby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 100 hvězd rock&pop - Portrét nejznámějších osobností historie populární hudby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / 100 hvězd rock&pop - Portrét nejznámějších osobností historie populární hudby