100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci a úbytku paměti

Kód: 7429194

Úplný název:

100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci a úbytku paměti (Carperová Jean): a úbytku pameti

Autor a popis:

Carperová Jean, Vyšehrad, 296 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
198 Kč (248 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jean Carperová fundovaně a přehlednou formou nabízí současné informace týkající se výzkumu, léčení a prevence této nemoci, jež hrozí stát se morem jedenadvacátého století. Její kniha oslovuje o to víc, že je psána z pohledu nositele genu způsobujícího Alzheimerovu chorobu. Carperová nijak nezastírá skutečnost, že věda dosud nezná mechanismus, jenž Alzheimerovu chorobu spouští, a tudíž neexistuje ani spolehlivý návod, jak se tomuto extrémně limitujícímu a izolujícímu onemocnění vyhnout. Ví se však, že určité zvyklosti v životním stylu, jako je například stravování, tělesná aktivita či ochota učit se neustále novým věcem, mohou mít zásadní vliv na trénink mozku, takže není tolik náchylný k degeneraci. Autorka zdůrazňuje, že nejsme nuceni trpně čekat na to, zda se nemoc u nás projeví: předkládá desítky možností, jakým způsobem udržet organismus a zejména mozek v činnosti až do pozdního věku nejen pomocí nejrůznějších potravinových doplňků ale také optimistickým přístupem k životu, udržováním bohatých mezilidských vztahů a osvojením si aktivního způsobu života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci a úbytku paměti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci a úbytku paměti .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci a úbytku paměti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci a úbytku paměti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci a úbytku paměti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / 100 jednoduchých věcí, které můžete udělat proti Alzheimerově nemoci a úbytku paměti