100 nejkrásnějších měst Severní Ameriky - Urbanistická tvář severoamerického kontinentu

Kód: 7234853

Úplný název:

100 nejkrásnějších měst Severní Ameriky - Urbanistická tvář severoamerického kontinentu (kol.):

Autor a popis:

Rebo, 208 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
275 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Urbanistická tvář severoamerického kontinentu Severní Amerika představuje nejen ekonomickou a vojenskou velmoc, zásadní je i její kultura, která se odráží i na podobě jejích měst. Stovku těch nejkrásnějších vám nabízíme v této knize. Americká velkoměsta, která byla vybrána pro tuto nádherně ilustrovanou publikaci, se vyznačují nezaměnitelnou atmosférou, aťuž se siluetami mrakodrapů či starou koloniální architekturou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 100 nejkrásnějších měst Severní Ameriky - Urbanistická tvář severoamerického kontinentu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 100 nejkrásnějších měst Severní Ameriky - Urbanistická tvář severoamerického kontinentu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 100 nejkrásnějších měst Severní Ameriky - Urbanistická tvář severoamerického kontinentu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 100 nejkrásnějších měst Severní Ameriky - Urbanistická tvář severoamerického kontinentu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 100 nejkrásnějších měst Severní Ameriky - Urbanistická tvář severoamerického kontinentu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / 100 nejkrásnějších měst Severní Ameriky - Urbanistická tvář severoamerického kontinentu