100 zákonů obchodního úspěchu - Proč jsou někteří lidé úspěšnější než jiní

Kód: 7370360

Úplný název:

100 zákonů obchodního úspěchu - Proč jsou někteří lidé úspěšnější než jiní (Tracy Brian): Proc jsou nekterí lidé úspešnejší než jiní

Autor a popis:

Tracy Brian, Synergie, 296 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
276 Kč (389 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Úspěch není zázrak, ani hříčka štěstěny. Poselství zákonů, s kterými vás Brian Tracy v této knize seznamuje, je prosté: pokud přesně víte, co chcete, stačí dělat to, co dělají či dělali ti, kdo toho dosáhli před vámi, a díky tomu dosáhnete stejných výsledků. Nic jiného v tom není.

100 zákonů obchodního úspěchu je určeno všem, kdo se pohybují ve světě podnikání a obchodu a chtěli by ze sebe dostat to nejlepší. Smyslem knihy je podělit se o systém principů – zákonů –, které v praxi uplatňují ti nejúspěšnější podnikatelé. Úspěch a mistrovství v každém oboru patří těm, kdo dokonale zvládli jeho základy. Při čtení se u každého zákona na chvíli zastavte a upřímně zvažte, jak jste na tom. Jeden novy´ vhled či nápad někdy stačí, aby člověk úplně změnil směr.

Budete-li 100 zákonů obchodního úspěchu důsledně uplatňovat, získáte významnou výhodu nad všemi, kdo je nedodržují. Dosáhnete úspěchu, o kterém se vám nesnilo. Během několika měsíců či let můžete dokázat víc než většina lidí za cely´ život!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 100 zákonů obchodního úspěchu - Proč jsou někteří lidé úspěšnější než jiní do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 100 zákonů obchodního úspěchu - Proč jsou někteří lidé úspěšnější než jiní.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 100 zákonů obchodního úspěchu - Proč jsou někteří lidé úspěšnější než jiní (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 100 zákonů obchodního úspěchu - Proč jsou někteří lidé úspěšnější než jiní bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 100 zákonů obchodního úspěchu - Proč jsou někteří lidé úspěšnější než jiní doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Management

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Management / 100 zákonů obchodního úspěchu - Proč jsou někteří lidé úspěšnější než jiní