1000 faktů o zvláštnostech, příšernostech, nechutnostech a dalších neuvěřitelných zajímavo

Kód: 7391398

Úplný název:

1000 faktů o zvláštnostech, příšernostech, nechutnostech a dalších neuvěřitelných zajímavo (kol.):

Autor a popis:

Slovart, 224 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Samé nevšední a podivuhodné věci a události. Potrhlá fakta. Všechno, co jste kdy chtěli vědět… a možná i to, co jste vědět nechtěli. Informace o největších, nejbláznivějších i nejprotivnějších lidech v historii, o nejpodivnějších stránkách lidského života i pozoruhodných technologiích, které člověk vynalezl. Některá zvířata jsou ale mnohem zvláštnější než my a na některých místech planety se odehrávají neuvěřitelné věci. A co teprve v kosmu - tam je vše mnohem jedinečnější… Při letu na Měsíc se astronauti pohybují tak vysokou rychlostí, že na jejich lodi plyne čas pomaleji. Děsivá fakta. V roce 1990 zvedlo tornádo v Kansasu vlak s 88 vagony do výšky a pak ho pustilo zpět na trať. Odporná fakta. Člověku, kterého ve starověkém Egyptě bolely zuby, lékaři doporučili, aby si k dásním přiložil čerstvě zabitou myš. Úžasná fakta.Jedním z nejdražších telefonů současnosti je platinou a diamanty posázený Diamond Crypto Smartphone. Vyrobili ho v Moskvě a stojí 22,5 milionů korun. Neuvěřitelná fakta. V důsledku zemětřesení v roce 1811 se na chvíli obrátil tok řeky Mississippi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 1000 faktů o zvláštnostech, příšernostech, nechutnostech a dalších neuvěřitelných zajímavo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 1000 faktů o zvláštnostech, příšernostech, nechutnostech a dalších neuvěřitelných zajímavo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 1000 faktů o zvláštnostech, příšernostech, nechutnostech a dalších neuvěřitelných zajímavo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 1000 faktů o zvláštnostech, příšernostech, nechutnostech a dalších neuvěřitelných zajímavo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 1000 faktů o zvláštnostech, příšernostech, nechutnostech a dalších neuvěřitelných zajímavo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / 1000 faktů o zvláštnostech, příšernostech, nechutnostech a dalších neuvěřitelných zajímavo