1000 grafických prvků - Pro zřetelnější a jasněji čitelný design

Kód: 7391306

Úplný název:

1000 grafických prvků - Pro zřetelnější a jasněji čitelný design (kol.):

Autor a popis:

Slovart, 320 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Díky unikátní finální úpravě výrobku vzniká prožitek a z obyčejného předmětu se tak stane obal k dárku, který si sám říká o otevření.Tyto jedinečné detaily jsou představeny v nové sbírce 1000 grafických prvků. Kniha obsahuje ukázky ze všech druhů projektů - knih, brožur, pozvánek, menu a mnoho dalších. Tato publikace je zároveň výpovědí o současného stavu detailu v grafickém designu. V tisku i v barevných paletách se objevil strategický přístup k designu. Jednoduché motivy, speciální papíry nebo minimalistické vzory se užívají k vyvolání maximálního účinku v překvapující grafice či úsporných kompozicích. V tomto vzrušujícím přehledu speciálních tisků a procesů jsou evidentní také ručně vytvořené prvky. Obsah knihy je rozdělen podle druhů finálních úprav výrobku, jako jsou formát a vazba, materiál nebo technika tisku.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 1000 grafických prvků - Pro zřetelnější a jasněji čitelný design do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 1000 grafických prvků - Pro zřetelnější a jasněji čitelný design.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 1000 grafických prvků - Pro zřetelnější a jasněji čitelný design (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 1000 grafických prvků - Pro zřetelnější a jasněji čitelný design bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 1000 grafických prvků - Pro zřetelnější a jasněji čitelný design doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / 1000 grafických prvků - Pro zřetelnější a jasněji čitelný design