1000 lodí - Nejslavnější plachetnice, parolodi a zaoceánské parníky všech dob

Kód: 2421954

Úplný název:

1000 lodí - Nejslavnější plachetnice, parolodi a zaoceánské parníky všech dob (kol.):

Autor a popis:

Knižní klub, 336 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
479 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
 

Lodi a jejich svět fascinují člověka odedávna a plavidla nejrůznějšího druhu hrála důležitou roli ve vývoji lidské civilizace. Lodi používali objevitelé, dobyvatelé i obchodníci - avšak teprve vznik oceánských lodí umožnil snadné překonávání moří a oceánů a celosvětovou výměnu zboží. Více než 1000 unikátních fotografií a podrobných popisů dokumentuje pozoruhodný vývoj lodní dopravy. Kniha představuje nejznámější lodi a lodní typy dějin i současnosti od prvních papyrových člunů a plachetnic po dnešní oceánské obry vybavené nejmodernější technikou, GPS navigací a stroji mohutných výkonů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 1000 lodí - Nejslavnější plachetnice, parolodi a zaoceánské parníky všech dob do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 1000 lodí - Nejslavnější plachetnice, parolodi a zaoceánské parníky všech dob.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 1000 lodí - Nejslavnější plachetnice, parolodi a zaoceánské parníky všech dob (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 1000 lodí - Nejslavnější plachetnice, parolodi a zaoceánské parníky všech dob bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 1000 lodí - Nejslavnější plachetnice, parolodi a zaoceánské parníky všech dob doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / 1000 lodí - Nejslavnější plachetnice, parolodi a zaoceánské parníky všech dob