1000 technických památek a zajímavostí - To nejkrásnější z Čech, Moravy a Slezska

Kód: 2424742

Úplný název:

1000 technických památek a zajímavostí - To nejkrásnější z Čech, Moravy a Slezska (Soukup Vladimír, David Petr):

Autor a popis:

Soukup Vladimír, David Petr, Knižní klub, 336 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
639 Kč (799 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Celobarevná publikace nabízí výběr toho nejzajímavějšího a nejhezčího z českých technických památek - od monumentálních staveb, ovlivňujících charakter krajiny, až po zajímavé muzejní expozice, kde si sami můžeme vyzkoušet některé činnosti. Kniha nabízí pestrou mozaiku - mosty, rozhledny, přehrady, mlýny, pivovary, průmyslové areály, dopravní stavby, vodohospodářská díla, zajímavé a méně známé detaily, zemědělské stavby, unikáty. Každé z tisícovky hesel je doplněno aktuální fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 1000 technických památek a zajímavostí - To nejkrásnější z Čech, Moravy a Slezska do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 1000 technických památek a zajímavostí - To nejkrásnější z Čech, Moravy a Slezska.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 1000 technických památek a zajímavostí - To nejkrásnější z Čech, Moravy a Slezska (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 1000 technických památek a zajímavostí - To nejkrásnější z Čech, Moravy a Slezska bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 1000 technických památek a zajímavostí - To nejkrásnější z Čech, Moravy a Slezska doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / 1000 technických památek a zajímavostí - To nejkrásnější z Čech, Moravy a Slezska