1000 tipů pro zdraví - Výživa * Léčivá příroda * Pohyb * Harmonická životospráva

Kód: 8974264

Úplný název:

1000 tipů pro zdraví - Výživa * Léčivá příroda * Pohyb * Harmonická životospráva (kol.): Výživa, lécivá príroda, pohyb, harmonická životospráva

Autor a popis:

Kol., EX book, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
168 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Zdraví je naším nejcennějším pokladem. Tato knížka obsahuje rady, které vám pomohou udržet si tělesnou a duševní rovnováhu. Těmito radami se můžete řídit doslova každodenně. Čtenáři zde najdou pomoc ohledně orientace v tématech zdravé výživy, pohybu, léčivých rostlin a přírodních terapií, kromě toho jsme v knížce vyčlenili prostor i pro podporu duševní pohody.
Tato publikace poukazuje na to, že pro dobré zdraví je nutná důslednost v každodenním životě - a už i díky těm nejmenším krokům získáte velkou šanci dosáhnout viditelných výsledků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 1000 tipů pro zdraví - Výživa * Léčivá příroda * Pohyb * Harmonická životospráva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 1000 tipů pro zdraví - Výživa * Léčivá příroda * Pohyb * Harmonická životospráva.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 1000 tipů pro zdraví - Výživa * Léčivá příroda * Pohyb * Harmonická životospráva (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 1000 tipů pro zdraví - Výživa * Léčivá příroda * Pohyb * Harmonická životospráva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 1000 tipů pro zdraví - Výživa * Léčivá příroda * Pohyb * Harmonická životospráva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / 1000 tipů pro zdraví - Výživa * Léčivá příroda * Pohyb * Harmonická životospráva