101 kultovních filmů, které musíte vidět než umřete

Kód: 7511260

Úplný název:

101 kultovních filmů, které musíte vidět než umřete (Schneider Steven Jay):

Autor a popis:

Schneider Steven Jay, Volvox Globator, 416 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
356 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.1.2018 dopoledne. 
 

Mnoho filmů, které mají kultovní status, bylo zpočátku propadáky, a až v průběhu let přitahuje skupiny oddaných fanoušků. Některé kultovní filmy jsou velmi dobré, jiné tak špatné, až jsou dobré, a některé jsou komické eskapády, zatímco mnoho dalších spadá do kategorie sci-fi nebo hororů. Ale všechny kultovní filmy mají jedno společné: odmítají zemřít.

Kniha známého filmového historika Stevena Jaye Schneidera přináší profily 101 nejvíce nezapomenutelných kultovních filmů všech dob. Patří mezi ně Nosferatu, Reefer Madness, Fantazie, Dotek zla, Taxikář, Invaze zlodějů těl, Lovcova noc, Barbarella, Bezstarostná jízda a mnoho dalších. Každý profil obsahuje shrnutí děje, obsazení a štáb a zajímavá fakta o filmu. Jsou prezentovány chronologicky v samostatných kapitolách pokrývajících každou dekádu od roku 1920 až do současnosti. Vše ilustrováno nezapomenutelnými filmovými fotografiemi a reprodukcemi reklamních plakátů.

Bohatě ilustrováno.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 101 kultovních filmů, které musíte vidět než umřete do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 101 kultovních filmů, které musíte vidět než umřete.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 101 kultovních filmů, které musíte vidět než umřete (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 101 kultovních filmů, které musíte vidět než umřete bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 101 kultovních filmů, které musíte vidět než umřete doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / 101 kultovních filmů, které musíte vidět než umřete