109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit h

Kód: 7554012

Úplný název:

109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit h (Franklin Barry A., Piscatella Joseph C.): predejít riziku srdecní choroby, zabránit mu a odvrátit ho

Autor a popis:

Piscatella Joseph C., Franklin Barry A., Anag, 408 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
293 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha autorů Josepha C. Piscatelly a doktora Barryho Franklina, jedněch z nejuznávanějších specialistů v oboru kardiovaskulárních onemocnění, byla poprvé vydána v roce 2003 (předchozí titul měl název Nezatěžujte své srdce), nyní je kompletně přepracovaná a aktualizovaná a seznamuje nás s nejnovějšími studiemi a výzkumy týkajícími se tohoto „zabijáka číslo jedna“ mužů i žen po celém světě.

Kniha je rozdělena do tří částí:
1. znaky kardiaků – je zde zkoumáno 10 nejčastějších a nejdůležitějších faktorů způsobujících tuto chorobu, takže můžete odhadnout jaké je riziko tohoto onemocnění pro vás a také lépe pochopíte, co vám o nemoci říká váš lékař, 2. životní dovednosti – 109 praktických rad, od čísla 3 – snižte svou hladinu cholesterolu v krvi, čísla 22 – zhluboka dýchejte, čísla 99 – zjistěte si, jaký margarín jíte až po číslo 109 – čistěte si zuby dentální nití), 3. základní informace pro kardiaky popis nejmodernějších testů a léčebných postupů.

Informace jsou zaktualizovány, jako například doporučené denní dávkování aspirinu pro dítě, potřeba spánku, jak lépe porozumět stravování, PLAC test stanovující riziko kardiovaskulárních onemocnění a více
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit h do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit h.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit h (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit h bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit h doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / 109 způsobů, jak ochránit srdce, předejít riziku srdeční choroby, zabránit mu a odvrátit h