13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

Kód: 2650388

Úplný název:

13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají (Morinová Amy): Získejte mentální sílu. Vzdorujte svým úzkostem. Trénujte mozek ke štěstí a úspěchu. Nebojte se změnit svůj život.

Autor a popis:

Morinová Amy, BIZBOOKS, 280 stran, jazyk - 19, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
236 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Učiňte velkou životní změnu. Neopakujte stále stejné chyby. Vystupte ze svých stereotypů. Odstartujte lepší budoucnost. Máte sklon si v případě neúspěchu hledat výmluvy? Bojíte se samoty? Když doma něco děláte, pustíte si rádio nebo televizi, abyste nebyli tak sami? Myslíte občas na to, že kdybyste v minulosti něco udělali jinak, byl by teď váš život lepší? Pokud patříte mezi ty, kdo odpoví „ano“ na některou z těchto otázek, pak vězte, že nikdy není pozdě na změnu k lepšímu. Znásobíte-li svou mentální sílu, lépe zvládnete vypjaté situace a budete celkově spokojenější. Zvýšení mentální síly vám pomůže naplno rozvinout potenciál, ať už toužíte být skvělým rodičem, zlepšit fungování v práci anebo sportovní výkonnost. Inspirativní kniha Amy Morinové vychází v jednadvaceti jazycích a k jejímu napsání autorku přiměla osobní zkušenost. Jako psychoterapeutka se setkala se spoustou lidí, kteří navzdory obrovským potížím dokázali uspět. Kniha obsahuje přesvědčivé reálné příběhy propojené nejnovějšími výzkumy z oboru psychologie. Amy Morinová je psychoterapeutka a mezinárodně uznávaná odbornice na „mentální sílu“. Přispívá do časopisu Forbes. Její týdenní sloupky jsou zaměřeny na psychologické aspekty podnikání. Aminy rady z oboru psychologie, výchovy dětí a mentální síly se často objevují v americkém tisku.

Nahlédnout do 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají Nahlédnout do 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají