15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní

Kód: 2710305

Úplný název:

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní (Saviuc Luminita D.):

Autor a popis:

Saviuc Luminita D., Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Tato inspirující a citlivě napsaná kniha vychází z autorčina nesmírně populárního blogového příspěvku, ve kterém zveřejnila seznam věcí, jichž je potřeba se vzdát, abychom byli šťastní. Od zveřejnění byl seznam sdílen více než 1,2 miliony čtenářů a jejich počet stále roste.
Autorka, která se dokázala vymanit z hrůzyplných problémů a osobních zážitků, vám ukáže, jak se vzdát minulosti, přesvědčení, která vás svazují, potřeby mít vždy pravdu, škatulkování, připoutání se k něčemu a mnohého dalšího. Nechte za sebou minulost a vydejte se na cestu hledání vlastní pravdy. Díky této kouzelné knížce najdete sílu být sami sebou a mít se rádi, takoví, jací doopravdy jste.
LUMINITA D. SAVIUC je tvůrkyní blogu PurposeFairy.com, který je online zdrojem postřehů a inspirace k tomu, abychom se stali tím nejlepším v nás.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní