1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte + 4 AUDIO CD

Kód: 2511151

Úplný název:

1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte + 4 AUDIO CD (Anglictina.com):

Autor a popis:

Kol., Computer Press, 104 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (327 Kč)
  / ks  
koupit
 

Naučíte se 1000 slovíček za 10 dní? Možná řeknete, že to není možné. Jenže ono záleží na tom, z jakého konce tento úkol uchopíte. Pokud se začnete učit slova, která jsou téměř stejná v angličtině i češtině, zjistíte, že si taková slovíčka osvojíte pětkrát rychleji než „obyčejná“ slova.
Moderní jazyky obsahují překvapivě velký počet slov, která jsou si podobná nebo jsou dokonce identická. Kniha 1500 slov přináší výběr nejdůležitějších identických termínů v angličtině i češtině.
Slovník je první svého druhu na českém trhu a stane se neocenitelnou pomůckou všem, kdo chtějí a potřebují rychle a razantně rozšířit svou slovní zásobu. Je velmi užitečnou pomůckou pro manažery, vysokoškoláky i maturanty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte + 4 AUDIO CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte + 4 AUDIO CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte + 4 AUDIO CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte + 4 AUDIO CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte + 4 AUDIO CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte + 4 AUDIO CD