2012 a dál...

Kód: 2603710

Úplný název:

2012 a dál... (Kostrhun Zbyněk Aladin): Jak prežít vše co jsme zpusobili, v cem žijeme a co príjde

Autor a popis:

Kostrhun Zbyněk Aladin, Aladin, 460 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
338 Kč (495 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dvanáct let se profesionálně zabývám prací s energiemi a vším, co s tím souvisí (ať už si pod pojmem energie umíte představit cokoli). Za tu dobu jsem prošel mnohými satori (wu či kenšó), insight (vhledy), doslova stovkami iniciací při zasvěceních do pradávných i novějších energetických systémů a nepočítanými transformacemi na silových a posvátných místech světa, byl seznámen se starověkými učeními a tajenými pravdami, magií v původním slova smyslu poznání a vědění, prastarými energetickými systémy, i tím, čemu dnes říkáme geomantie – energetická úprava krajiny ve prospěch jednotlivců i lidstva, využívaná po celé Evropě (nejen) již před desetitisícem let. Ti, kteří vědí, se prostě objevují v proudu mého života, vždy když jsem připraven postoupit výš. Byl mi také umožněn přístup k dávným tajným řádům a mysterijním školám všech kontinentů a jejich ukrývaným znalostem. Stal jsem se pak prostředníkem tisíců zasvěcení adeptů na práci s energií, také jsem předal desítky nových zasvěcovacích systémů, z nichž některé patří k těm nejrozšířenějším mezi veřejností. Teď přišla doba se o znalosti podělit nejen s adepty iniciačních škol, ale i s vámi, kteří chcete vědět víc, nejlépe i pravdu.
ALADIN
Ve Vesmíru je bezpočet světů, stejně jako je bezpočet zrníček písku na všech plážích na Zemi. Každý z těch světů je stejně skutečný jako ten náš. Na každém z nich dochází k řetězci událostí, příhod, náhod, které ovlivňují jeho budoucnost. Bezpočet světů, nesčetné okamžiky, nezměrnost vesmíru a času. A my na naší malé planetě, v tomto okamžiku a právě zde, čelíme kritickému zlomu v historii. To, co s naším světem v tomto okamžiku podnikneme, se bude dál šířit stoletími a zásadním způsobem ovlivní osud našich potomků. Je v naší moci zničit naší civilizaci a možná i náš druh.
CARL SAGAN, ASTRONOM, ASTROFYZIK, AUTOR VÍCE NEŽ 600 VĚDECKÝCH PRACÍ A 20 KNIH
Nacházíme se ve velmi napínavém okamžiku dějin, možná v bodu zvratu. Tlaky a nepokoje nás mohou vrhnout do nového a vyššího řádu.
ILYA PRIGOGINE, FYZIKÁLNÍ CHEMIK, FILOSOF, NOSITEL NOBELOVY CENY
Vy a já žijeme ve zlomovém okamžiku pozemské historie. Svět dramaticky prožívá metamorfózu a Matka Země mění a otevírá cestičku do vyšších světů. My, její děti, nyní kráčíme mezi dvěma světy, mezi naším obyčejným každodenním životem a světem, který předčí dokonce i sny našich nejstarších předků.
DRUNVALO MELCHIZEDEK, VIZIONÁŘ, ESOTERIK, AUTOR
Staré hranice se na všech mezích bortí. Přichází doba hluboké reorganizace a restrukturalizace znalostí…
KENNETH BOULDING, EKONOM, FILOSOF, VĚDEC, PREZIDENT AMERICKÉ ASOCIACE PRO ROZVOJ VĚDY
Jednou se mysl probudí k evoluci, a lidstvo vstoupí do nové fáze.
PIERRE TEILHARD DE CHARDIN, MYSLITEL, VĚDEC, TEOLOG, FILOSOF, ALCHYMISTA, GEOLOG, PALEONTOLOG, AUTOR
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 2012 a dál... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 2012 a dál....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 2012 a dál... (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 2012 a dál... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 2012 a dál... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu