23 způsobů, jak se stát ekohrdinou - Praktické tvůrčí projekty, kterými přispějete k záchr

Kód: 2044030

Úplný název:

23 způsobů, jak se stát ekohrdinou - Praktické tvůrčí projekty, kterými přispějete k záchr (Thomasová Isabelle): Praktické tvůrčí projekty, kterými přispějete k záchraně světa

Autor a popis:

Thomasová Isabelle, Mladá fronta, 64 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Tahle knížka je plná návodů pro všechny, kdo rádi tvoří, recyklují, vynalézají pro věci nové využití a chtějí svým dílem přispět k záchraně světa. Díky jednoduchým i náročnějším projektům se dozvíte, jak z odpadu vyrobit nové věci, jak mít ekologičtější domácnost a jak i ten nejmenší venkovní prostor přetvořit v ostrůvek divočiny. A tak je na čase přestat vyhazovat staré ponožky, použité dárkové balicí papíry nebo plastové lahve – vytvořte z nich originální dárky a vychytávky, co se šiknou!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 23 způsobů, jak se stát ekohrdinou - Praktické tvůrčí projekty, kterými přispějete k záchr do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 23 způsobů, jak se stát ekohrdinou - Praktické tvůrčí projekty, kterými přispějete k záchr.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 23 způsobů, jak se stát ekohrdinou - Praktické tvůrčí projekty, kterými přispějete k záchr (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 23 způsobů, jak se stát ekohrdinou - Praktické tvůrčí projekty, kterými přispějete k záchr bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 23 způsobů, jak se stát ekohrdinou - Praktické tvůrčí projekty, kterými přispějete k záchr doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / 23 způsobů, jak se stát ekohrdinou - Praktické tvůrčí projekty, kterými přispějete k záchr