2x DVD Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles: Historky ze z

Kód: 8600067

Úplný název:

2x DVD Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles: Historky ze z (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Pulp Fiction: Historky z podsvětí: Geniální pohled do losangelského podsvětí zamořeného drogovými dealery je spletený do několika historek. Barevné, až nadmyslné scény z tajemných barů, obrázky "běžného" života gangsterů, kteří musí čistit vyhrazené území pro svého šéfa, to vše je strhujícím opusem Quentina Tarantina… Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny: Tři drsné "černočerné" minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města. Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, která před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, a celou řadou dalších originálních postaviček….
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 2x DVD Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles: Historky ze z do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 2x DVD Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles: Historky ze z.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 2x DVD Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles: Historky ze z (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 2x DVD Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles: Historky ze z bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 2x DVD Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles: Historky ze z doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / 2x DVD Historky z… Pulp Fiction/Historky z podsvětí + Pawn Shop Chronicles: Historky ze z