30 vteřin na vědu - 50 nejpodnětnějších vědeckých teorií, o nichž získáte přehled za 30 vt

Kód: 7321638

Úplný název:

30 vteřin na vědu - 50 nejpodnětnějších vědeckých teorií, o nichž získáte přehled za 30 vt (Parsons Paul):

Autor a popis:

Parsons Paul, Fortuna Print, 160 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Teorie chaosu, unifikace, velký třesk, teorie relativity? Schrödingerova kočka a zákony pohybu? Jistě víte, o co jde. Určitě jste už o tom všem někde slyšeli. Ale víte o těchto věcech dost, abyste se zapojili do debaty na večírku nebo svými znalostmi oslnili přátele u sklenky vína? Pokud ne, sáhněte po knize, která vás provede labyrintem vědeckých teorií.


Kniha 30 VTEŘIN NA VĚDU vám vzrušujícím způsobem objasní 50 důležitých, revolučních vědeckých teorií. Špičkoví odborníci odložili svůj vědecký jazyk a objasnili i ty nejsložitější teorie za pouhých 30 vteřin - dostali vždy jen dvě strany a obrázek. Čas je možná relativní, ale ve stále uspěchanějším světě rozhodně čím dál vzácnější. V této unikátní knize máte možnost nahlédnout do hlav předních vědců a pochopit podstatu našeho harmonického vesmíru dřív, než stihnete vyslovit Archimedův zákon.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 30 vteřin na vědu - 50 nejpodnětnějších vědeckých teorií, o nichž získáte přehled za 30 vt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 30 vteřin na vědu - 50 nejpodnětnějších vědeckých teorií, o nichž získáte přehled za 30 vt.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 30 vteřin na vědu - 50 nejpodnětnějších vědeckých teorií, o nichž získáte přehled za 30 vt (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 30 vteřin na vědu - 50 nejpodnětnějších vědeckých teorií, o nichž získáte přehled za 30 vt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 30 vteřin na vědu - 50 nejpodnětnějších vědeckých teorií, o nichž získáte přehled za 30 vt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / 30 vteřin na vědu - 50 nejpodnětnějších vědeckých teorií, o nichž získáte přehled za 30 vt