35 českých filmových režisérů očima Zdeňka Svěráka, Jiřího Suchého, Květy Fialové a Radka

Kód: 8709034

Úplný název:

35 českých filmových režisérů očima Zdeňka Svěráka, Jiřího Suchého, Květy Fialové a Radka (Černík Michal): Ocima Zdenka Sveráka, Jirího Suchého, Kvety Fialové ......

Autor a popis:

Černík Michal, BVD, 192 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Portréty 35 českých filmových režisérů obsahují nejen jejich kompletní filmografii, ale hlavně jsou doplněny i originálními autorskými karikaturami. Knihou se prolínají vtipně napsané vzpomínky a zajímavá setkání Jiřího Suchého, Zdeňka Svěráka, Květy Fialové, Radka Brzobohatého s těmito osobnostmi filmové režie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 35 českých filmových režisérů očima Zdeňka Svěráka, Jiřího Suchého, Květy Fialové a Radka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 35 českých filmových režisérů očima Zdeňka Svěráka, Jiřího Suchého, Květy Fialové a Radka .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 35 českých filmových režisérů očima Zdeňka Svěráka, Jiřího Suchého, Květy Fialové a Radka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 35 českých filmových režisérů očima Zdeňka Svěráka, Jiřího Suchého, Květy Fialové a Radka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 35 českých filmových režisérů očima Zdeňka Svěráka, Jiřího Suchého, Květy Fialové a Radka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / 35 českých filmových režisérů očima Zdeňka Svěráka, Jiřího Suchého, Květy Fialové a Radka