3D Blu-ray: Frankenweenie: Domácí mazlíček (2Blu-ray 3D+2D)

Kód: 6534333

Úplný název:

3D Blu-ray: Frankenweenie: Domácí mazlíček (2Blu-ray 3D+2D) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

2012 / Animovaný / Fantasy / Horor / Komedie / Rodinný / Sci-Fi / 87 minut / USAStudio Disney a filmový génius Tim Burton (Alenka v říši divů, Ukradené Vánoce) přicházejí s neuvěřitelně zábavným filmem Frankenweenie: Domácí mazlíček, dojemným příběhem o jednom chlapci a jeho pejskovi. Sparky, Viktorův čtyřnohý kamarád, nenadále zemře a truchlící chlapec se rozhodne využít všechny svoje vědecké vědomosti, aby svého mazlíčka získal zpátky... s několika drobnými rozdíly. Zpočátku se svůj sešitý výtvor snaží skrývat, když se ale Sparky dostane mezi lidi, uvědomí si Viktor, jeho spolužáci i učitelé, stejně jako všichni obyvatelé města, že nový život nemusí nutně znamenat lepší život. Film Frankenweenie: Domácí mazlíček ve 3D je nezapomenutelný filmový zážitek a na Blu-ray si vychutnáte i bohatý bonusový materiál, takže se při jeho sledování pobaví celá rodina.Hrají: Winona Ryder, Catherine O`Hara, Atticus Shaffer, Martin Landau, Martin Short, Conchata Ferrell, Tom Kenny, Charlie Tahan, James Hiroyuki LiaoRežie: Tim BurtonZvukové formáty:anglicky - DTS-HD Master Audio 7.1Titulky: česky, anglicky, slovensky, Obrazové formáty: 16:9, 1,85:1Bonus:
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 3D Blu-ray: Frankenweenie: Domácí mazlíček (2Blu-ray 3D+2D) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 3D Blu-ray: Frankenweenie: Domácí mazlíček (2Blu-ray 3D+2D).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 3D Blu-ray: Frankenweenie: Domácí mazlíček (2Blu-ray 3D+2D) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 3D Blu-ray: Frankenweenie: Domácí mazlíček (2Blu-ray 3D+2D) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 3D Blu-ray: Frankenweenie: Domácí mazlíček (2Blu-ray 3D+2D) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / 3D Blu-ray: Frankenweenie: Domácí mazlíček (2Blu-ray 3D+2D)