3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Havaj - Národní park Volcanoes (Blu-ray 3D)

Kód: 6535340

Úplný název:

3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Havaj - Národní park Volcanoes (Blu-ray 3D) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

2012 / Dokument / 53 minut / NěmeckoHavaj je místem kontrastů, které se zrodilo z ohně a vody. Jejím symbolem je Mauna Kea, nejvyšší hora na světě, která svými neuvěřitelnými 10.205 metry převyšuje i Mount Everest. Je součástí Národního parku Hawaii Volcanoes, založeného v roce 1916, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Nikde nezažijete tak ohromující sílu přírody jako v tomto koutě světa. Dokonce i podvodní scenérie havajských ostrovů jsou silně poznamenány vulkány. Robustní skalní útvary vychladlých lávových jeskyní, převisů a tvrdých korálů jsou domovem fascinujícího zvířecího světa. Dopřejte si fantastický 3D pohled na původ Havajských ostrovů.Hrají:
Režie: Norbert VanderZvukové formáty:anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1česky - DTS-HD Master Audio 5.1Titulky: česky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:• Fotogalerie• Trailer
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Havaj - Národní park Volcanoes (Blu-ray 3D) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Havaj - Národní park Volcanoes (Blu-ray 3D).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Havaj - Národní park Volcanoes (Blu-ray 3D) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Havaj - Národní park Volcanoes (Blu-ray 3D) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Havaj - Národní park Volcanoes (Blu-ray 3D) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Havaj - Národní park Volcanoes (Blu-ray 3D)